Crowdfunding: یک منبع مالی برای یک ویرجینیا مرد برای کمک به شروع یک خانواده

Category: وب وایر Comments: No comments

بیش از 20 سال گذشته شده است وجود دارد افزایش در تعداد از رحم جایگزین موارد در سراسر ایالات متحده است. دلایل متفاوت است, دلایل شایع عبارتند از: ناباروری در مرد یا زن همان زوج های مسدود شده و یا آسیب دیده لوله های فالوپ و سن همه فقط چند. با متوسط هزینه رحم جایگزین در آمریکا در $120K و می تواند بیش از 200K $در برخی موارد این باعث ایجاد مشکلات مالی بزرگ برای بسیاری از.
 
چگونه برای پوشش هزینه رحم جایگزین یک سوال تمام در نظر گرفته شده پدر و مادر بپرسید. این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به یک ویرجینیا مرد “که در آن من می خواهم برای به دست آوردن پول برای پرداخت هزینه های این” او خود را پرسید. در لیسبرگ و فقط در شمال واشنگتن دی سی است 53 ساله کارل آرنولد است که در مواجهه با همان معضل بسیاری قبل از او مواجه شده است.
 
باروری و یا رحم جایگزین وام شد کارل اولین گزینه با این حال او به تازگی خریداری یک خانه است که به طور خودکار قرار داده و مالی زیادی به بار بر او. اکثر جانشین وام از سازمان هایی مانند زندگی جدید آژانس, Inc., رستگار بهداشت و درمان اعطای وام و CapexMD هستند تا $100K و فراهم کردن شرایط پرداخت کشش به 84 ماه. ایده گرفتن در یکی دیگر از بزرگ مالی تعهد را ندارد کارل احساس راحت است.
 
رحم جایگزین کمک های مالی فراهم می کند گزینه خوبی برای رحم جایگزین تامین مالی با توجه اکثر سازمان ها ارائه غیر پس دادنی بودجه که جذاب برای بسیاری از پدر و مادر در نظر گرفته شده. بسیاری از این وجوه می آید با محدودیت برای کسانی که واجد شرایط. برخی از محدودیت های خاص نیاز از وابستگی های مذهبی و یا اقامت در یک کشور خاص. در برخی موارد بیشتر لقاح خارج رحمی یا رحم جایگزین کمک های مالی نیاز به تشخیص ناباروری است. برخی از سازمان ها فراهم می کند که کمک های مالی پرداخت آن را به جلو باروری کمک های مالی نوزاد, تلاش بنیاد و Tinina Q. حیوان دست اموز بنیاد خانواده ساختمان اعطای فقط چند.
 
اگر چه وام و کمک های مالی هستند گزینه های زیادی برای تامین مالی رحم جایگزین کارل تصمیم گرفته است به تمرکز بر روی crowdfunding برای بالا بردن بخشی از وجوه مورد نیاز است. کارل را آغاز کرده است GoFundMe کمپین و درخواست برای کمک های مالی از هزاران نفر از مردم سخاوتمند مثل شما که درک و درک معنای خانواده و اتصال است. کمک های مالی می تواند از طریق خود سایت شخصی karlwantsababy.com و یا کمک مالی به طور مستقیم از خود GoFundMe صفحه. کارل است که به دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک پدر و او نمی تواند آن را بدون کمک از سخاوتمندانه اهدا کنندگان.
 
کل هزینه برای جانشین فرآیند از جمله آژانس هزینه IVF و تخمک اهدا کننده بسیار مهم و کارل ندارد منابع مالی به یک کودک را در این جهان در خود دارد. او برای درخواست کمک برخی از دوستان و بستگان و crowdfund جامعه است. بنابراین اگر شما فکر می کنم که عشق چیزی است که واقعا باعث می شود یک خانواده, لطفا برای حمایت از کارل در سفر خود و کمک به او را تبدیل به یک پدر با اهدای امروز.
 
برای Crowdfunding کمک های مالی:
https://karlwantsababy.com
https://www.gofundme.com/f/karl-wants-a-baby

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>