تاج سرمایه گذاری LLC بدست می آورد است, Inc.

Category: وب وایر Comments: No comments

تاج سرمایه گذاری LLC (“CCI”) یک آتلانتا مبتنی بر خصوصی خانواده دفتر سرمایه گذاری شرکت امروز اعلام کرد که آن را به دست آورد است, Inc. (است). است تاسیس شده در گلن سنت مری فلوریدا در سال 2001 است متنوع تخصص ارائه دهنده خدمات ارائه بیش از اندازه بار حمل و نقل اختصاصی و پاکسازی آب و کنترل فرسایش.
 
“ما تمرکز بر سرمایه گذاری در خوبی تثبیت بازار – شرکت های پیشرو و کمک به آنها برای بهینه سازی عملیات نوآوری و رشد” گفت: Christopher گراهام مدیر عامل شرکت CCI. “ما هیجان زده در مورد فرصت های رشد برای است که ایالات متحده وارد یک فاز از زیرساخت های خوبی توسعه با پیش بینی سرمایه گذاری بیش از ده سال آینده.”
 
است یک خیمه دهنده در ایالات متحده بیش از بارهای بعدی بازار است. این شرکت غالبا حرکت تجهیزات برای تولید کنندگان جهانی از ترانسفورماتور و آسیاب های بادی در حالی که خود را کنترل فرسایش شامل مشتریان عمده منطقه ای و ساخت و ساز شرکت.
 
“به عنوان فرایند با تاج پایتخت می آید به پیدا کردن من خودم تأمل در اوایل آغاز است. سال بسیاری از ما صرف برنامه ریزی برای موفقیت و هل دادن بار و دادن هرگز در نهایت پرداخت می شود گفت:” ریک Diggs, General سرپرست و شریک است. ریک Diggs مشتاق به دیدن است به سطح بعدی گرفته شده با CCI به عنوان شریک زندگی خود را.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>