کروز کشتی برگزار شد خاموش کالیفرنیا برای ویروس تست

Category: آرکانساس Comments: No comments

سان فرانسیسکو — تقلا برای حفظ coronavirus در خلیج مقامات دستور داد یک کشتی کروز با حدود 3500 نفر سرنشین به نگه کردن سواحل کالیفرنیا شنبه تا مسافران و خدمه می تواند آزمایش می شود و پس از یک مسافر از آن قبلی سفر درگذشت و حداقل یکی دیگر آلوده شد.

یک گارد ساحلی هلیکوپتر شد و انتظار می رود به ارائه کیت های تست به شاهزاده بزرگ هنگامی که آن را به آب خاموش سان فرانسیسکو در روز بعد. شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط گفت: کمتر از 100 نفر از کسانی که روی به حال شناسایی شده برای تست

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

در چهارشنبه Newsom, اعلام وضعیت اضطراری بیش ویروس, باز کردن راه برای فدرال کمک های اولیه پس از مرگ یک مرد در Placer County, نزدیکی ساکرامنتو بود که در اوایل قایقرانی کشتی در ماه فوریه است.

این کشور برای اولین بار coronavirus مرگ در خارج از واشنگتن آورده و ایالات متحده تلفات به 11 با بسیاری از قربانیان از حومه شهر سیاتل خانه سالمندان در حال حاضر در دست بررسی است.

یکی دیگر از قبلی مسافر نیز در بیمارستان بستری شده است در شمال کالیفرنیا. خط کروز گفت که هیچ موردی از این ویروس تا به حال تایید شده است در میان کسانی که هنوز در این کشتی است اما که برخی از مسافران را تا به حال تجربه علائم شبه آنفولانزا.

کشتی بازگشت به سان فرانسیسکو پس از بازدید از هاوایی است. برخی از مسافران باقی مانده روی پس از قایقرانی در کشتی قبلی سفر به مکزیک بنادر پورتو به Vallarta خوابانده, مزاتلان و کبو سن لوکاس.

این ویروس آلوده تقريبا 97,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 3300 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است.

روز پنجشنبه ایالات متحده مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار دارند به مراتب پایین تر مرگ و میر از سازمان جهانی بهداشت بین المللی برآورد 3.4% — یک رای مسلما بیش از حد بالا به دلیل آن حساب نمی کند برای موارد خفیف که به uncounted.

معاون وزیر بهداشت برت Giroir ذکر یک مدل است که شامل موارد خفیف می گویند آمریکا می تواند انتظار مرگ و میر در جایی بین 0.1% مانند آنفلوآنزای فصلی — و 1%. خطر بالاترین است برای افراد مسن و هر کسی با شرایط مانند بیماری های قلبی و ریه و دیابت و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن از جمله از درمان سرطان.

در همین حال مقامات دولتی در واشنگتن تحت فشار را بیشتر مراحل تهاجمی در برابر شیوع بیماری از جمله بسته شدن مدارس و لغو مراسم بزرگ. حداقل 39 coronavirus موارد گزارش شده در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها.

بازیگری خود به خود برخی از عمده سیاتل-منطقه کسب و کار از جمله مایکروسافت و دنده در فضای باز تولید کننده اری را تعطیل برخی از عملیات یا ترغیب کارکنان به محل کار از خانه در حالی که 22,000-دانشجو Northshore منطقه شمال سیاتل اعلام کرد که نزدیک به دو هفته به عنوان یک احتیاط.

سیاتل King County خرید یک متل برای 4 میلیون دلار به خانه coronavirus بیماران و امیدوار است که برای اولین بار از آنها در طی روز در 84-اتاق EconoLodge در کنت حدود 20 مایل از سیاتل. اتاق درهای باز به روی خارج و نه به یک راهرو مرکزی کاهش احتمال تماس بین بیماران است.

مقامات بهداشتی فدرال راه اندازی یک بررسی از خانه سالمندان در مرکز واشنگتن شیوع زندگی, مرکز مراقبت در کرکلند برای تعیین اینکه آیا آن را به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از عفونت. در ماه آوریل گذشته دولت جریمه زندگی مراقبت $67,000 بیش از عفونت-کنترل کمبود پس از شیوع بیماری آنفلوآنزای.

همچنین پنج شنبه, رود آیلند, مقامات گفت: حدود 200 نفر بودند قرنطینه چرا که آنها اتصال به یک مدرسه سفر به ایتالیا که تاکنون منجر به سه مورد از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>