کشتی کروز زده coronavirus می کشد به کالیفرنیا پورت

Category: آرکانساس Comments: No comments

اوکلند کالیفرنیا. — کشتی کروز مجبور به غیر فعال برای روز در سواحل کالیفرنیا به دلیل یک خوشه از رمان coronavirus موارد سرنشین وارد بندر دوشنبه به عنوان دولت و مقامات ایالات متحده آمادگی خود را برای انتقال هزاران نفر از مسافران به پایگاه های نظامی برای قرنطینه و یا بازگشت آنها به کشورهای خود.

شاهزاده بزرگ کشیده به بندر اوکلند با بیش از 3500 نفر سرنشین — 21 تایید آلوده با این ویروس جدید است. مسافران پوشش بالکن ها دست تکان دادند و برخی از چپ کابین که در آن آنها تا به حال شده است در انزوا به رفتن بر روی عرشه به عنوان کشتی وارد بندر در نزدیکی سان فرانسیسکو.

به عنوان آن را کشیده زیر پل دروازه طلایی Grand شاهزاده خانم مسافر کارن شوارتز Dever گفت: “هر کس hollering و کف زدن به عنوان ما وارد بندر.”

کارگران با پوشیدن دستکش و زرد, دنده محافظ قرار داده شده یک چادر بزرگ توسط یک پلت فرم است که مسافران استفاده خواهد شد به پیاده. حداقل 20 دستگاه اتوبوس و پنج دستگاه آمبولانس بودند در نزدیکی پارک و گفته اند کسانی که نیاز به حاد مراقبت های پزشکی به هر دلیلی را دریافت کردن ،

تخلیه را تا سه روز گفته اند. چگونه بسیاری از مسافران را از کشتی دوشنبه روشن نیست.

ایالات متحده مسافران پرواز خواهد شد یا bused از پورت انتخاب شده برای آن نزدیکی به فرودگاه و یک پایگاه نظامی به پایگاه های خود در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان برای تست و 14 روز در قرنطینه. کشتی حمل و نقل مردم از 54 کشور خارجی خواهد بود whisked صفحه اصلی.

حدود 1100 خدمه, 19 از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 خواهد بود و در قرنطینه و تحت درمان روی عرشه کشتی که حوض در جای دیگر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

ایتالیا شد, آخرین کشور برای قفل کردن یک منطقه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس و ترکیبی از coronavirus نگرانی و غوطه وری قیمت نفت فرستاده سهام در وال استریت کاهش دوشنبه.

مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی این سازمان اجرا می شود که منطقه شهری فرودگاه آزمایش مثبت آیا به عنوان رسمی اجرا می شود که این اورلی و شارل دوگل و فرودگاه پاریس.

ویروس آلوده شده است و 600 نفر از مردم در ایالات متحده و حداقل 26 فوت کرده اند بیشتر در واشنگتن است. ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: جوامع نیاز به شروع به فکر کردن در مورد لغو اجتماعات بزرگ, بسته شدن مدارس و اجازه دادن به کارکنان بیشتر کار از خانه به عنوان بسیاری از شرکت ها انجام داده اند پس از شیوع در منطقه سیاتل است.

چند دانشگاه را آغاز کرده اند که فقط آنلاین دوره های آموزشی از جمله دانشگاه استنفورد و دانشگاه کلمبیا. بزرگترین مدرسه در منطقه شمال کالیفرنیا با 64,000 دانشجویان لغو کلاس برای یک هفته زمانی که آن را کشف شد یک خانواده در منطقه بود در معرض covid-19. گرجستان چهارمین مدرسه منطقه که بیش از 93,000 دانش آموزان خود را بسته مدارس برای حداقل یک روز پس از یک معلم در دو دبيرستان داشت coronavirus.

شاهزاده بزرگ برگزار شده بود در سواحل از روز شنبه در میان شواهد و مدارک این زمین پرورش برای عفونت به سفر قبلی.

مسافران از سفر قبلی باید آزمایش مثبت در کالیفرنیا و کشورهای دیگر. شش کانادایی که در گراند شاهزاده خانم از Feb. 11 تا 21 نیز تایید کرد که این ویروس.

مسافر لوری میلر سن خوزه گفت که او و شوهرش گفته شد که هر کسی که شد خاموش دوشنبه در حال حاضر دریافت یک اخطار کتبی و برچسب ها توشه.

“نه ما!” او گفت: در پیام. “این است که مطلق سیرک.”

کالیفرنیا فرماندار و شهردار اوکلند به دنبال اطمینان مردم که هیچ یک از مسافران کشتی کروز خواهد بود در معرض عموم قبل از تکمیل قرنطینه. مقامات در تلاش برای تصمیم گیری که در آن کشتی و خدمه آن بعدی بروید.

“که کشتی را به نوبه خود در اطراف و آنها در حال حاضر در حال بررسی مکان های مناسب به ارمغان می آورد که قرنطینه کشتی — اما آن را نمی خواهد در اینجا در خلیج سان فرانسیسکو” رژیم صهیونیستی. Newsom روز یکشنبه گفت.

وزارت امور خارجه هشدار داد در برابر سفر در کشتی های کروز به دلیل “افزایش خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در یک کشتی کروز محیط زیست است.”

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان برجسته بهداشت عمومی شکست با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

بررسی برای به روز رسانی و جزئیات روز سه شنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>