فرهنگ از خاکستر

فرهنگ از خاکستر دومین رویداد فرهنگی برگزار شد موصل انجمن کتاب با حمایت یونسکو و لا Guilde. این جشنواره با هدف تاکید بر اهمیت احیای زندگی فرهنگی در این شهرستان با آوردن هنرمندان با هم به نمایش گذاشتن عراق ،

این رویداد سینمایی را نشان می دهد عراق فیلم به دنبال یک جلسه گفت و گو در واقعیت سینما در موصل و ابزار مورد نیاز به منظور توسعه و ارائه محتوا است که معادل فرهنگی و تاریخی پیچیدگی موصل شهرستان.

کلید برجسته از جشنواره شد عملکرد یک Moslawi گروه است که با بیان این که روح از شهرستان با موسیقی خود را.

“این رویداد شگفت انگیز بود! من بسیار تحت تاثیر قرار گرفت و با نتیجه. این یک گام بزرگ در جهت توسعه و بهبود وضعیت فرهنگی در موصل”. گفت: Fahad منصور بنیانگذار و مدیر انجمن کتاب.

بیات در یک فیلم تهیه کننده نویسنده و کارگردان افزود: “این فعالیت را بدست آورده یک نقطه عطف در روند احیای روح موصل. من بسیار خوشحال هستم که ما قادر به با هم و شرکت در این رویداد”.

این جشنواره یکی از بسیاری از رویدادهای فرهنگی برنامه ریزی شده به محل در شهر است و بخشی از یونسکو #RevivetheSpiritofMosul طرح که با هدف احیای زندگی فرهنگی در موصل آوردن هنر, فرهنگ و میراث فرهنگی به منظور کمک به نوسازی این شهرستان است.

“یونسکو متعهد به بازسازی میراث فرهنگی و به تجدید حیات فرهنگی و آموزشی زندگی است. ما مطمئن هستیم که عراق را به بازگشت قوی تر و زیبا تر از قبل” اضافه شده Paolo Fontani یونسکو نماینده در عراق است.

موصل یکی از قدیمی ترین شهرستانها در جهان است. این یکی از بزرگترین شهرستانها در عراق, غنی, در, تاریخ, میراث و فرهنگ است. در عربی نام موصل به معنی “کسی است که متصل” این به خوبی توصیف تاریخ این شهر است. برای هزاران سال, موصل بود, استراتژیک نقطه عبور بر روی رودخانه دجله اتصال شمال به جنوب و شرق به غرب است.

یونسکو با همکاری نزدیک با دولت عراق برای حفاظت از میراث فرهنگی و حفظ هویت مردم عراق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید