کومو: آنتی بادی نظرسنجی گسترده ای را نشان می دهد قرار گرفتن در معرض ویروس در دولت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شواهد بیشتری در حال ظهور است که به مراتب بیشتر نیویورکی داشته اند coronavirus از این تعداد تایید شده توسط آزمایشگاه, آزمون, مقامات روز پنجشنبه گفت.

دولت نظرسنجی از حدود 3000 نفر دریافتند که 13.9 درصد آنتی بادی نشان می دهد که آنها تا به حال شده است در معرض ویروس Gov. اندرو کومو گفت: در اخبار روزانه توجیهی در آلبانی.

در شهر نیویورک 21% از افراد مورد آزمایش قرار گرفته بود آنتی بادی است.


کومو هشدار داد که داده های اولیه بود. نمونه از مردم تست شده کوچک بود و مردم انتخاب شدند و برای مطالعه در مراکز خرید و فروشگاه های مواد غذایی که به معنای آنها به اندازه کافی سالم به در.

کارشناسان همچنین می گویند داشتن آنتی بادی است نه لزوما اثبات کسی است که ایمنی بدن از ویروس.

اما کومو گفت: دانستن چگونه بسیاری از افراد دارای آنتی بادی به طور بالقوه می تواند کمک به تنظیم سیاست در زمانی که به بازگشایی بخش از دولت است.

بیش از 263,000 ایالت آزمایش مثبت برای ویروس.

در اوایل روز شنبه, نیویورک شهرستان, کمیسیون بهداشت و درمان گفت: بسیاری به عنوان 1 میلیون نفر در شهر نیویورک ممکن است در معرض به کوروناویروس.

بیش از 142,000 مردم در شهر باید آزمایش مثبت برای ویروس “اما واقعا من فکر می کنم, نوک کوه یخ” دکتر Oxiris Barbot گفت.

او با اشاره به شهرستان است که هنوز هم گفتن مردم که گمان آنها این ویروس اما نه به طور جدی بیمار است که آنها لازم نیست به دنبال یک تست بنابراین درست تعداد افراد بیمار ناشناخته است.

“آن را نمی خواهد تعجب من اگر در این نقطه در زمان ما احتمالا نزدیک به 1 میلیون نیویورکی که در معرض COVID-19” او گفت:.

در اوایل این بیماری همه گیر بهداشت مقامات تخمین زده است که به عنوان بسیاری از نیمی از همه مردم در این شهر خواهد این ویروس هستند. شهردار بیل د Blasio گفت که هنوز هم قابل قبول است هر چند عدم جامع و گسترده تست باعث می شود آن را دشوار است برای اطمینان می گویند.

“ما هنوز هم در برخورد با ناشناخته در صورت عدم وجود تست. ما حتی نمی 100 درصد می دانم زمانی که اولین موارد ظهور در این شهر از آنجا که ما نمی باید تست در فوریه. ما آن را می دانم فوریه بود اما ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آن را به عقب پس از آن.”

آزمایش خون که برای بررسی آنتی بادی, مواد سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای مبارزه با ویروس انتظار می رود که اجازه می دهد تا مقامات بهداشتی برای درک بهتر چگونه بسیاری از مردم تا به حال این ویروس با کمی و یا بدون علائم است.

اما چنین آزمایش باید انجام شود با روش نمونهگيری تصادفی تضمین این که مردم در حال آزمایش هستند نماینده جغرافیایی و اجتماعی و نژادی و دیگر شرایط. نیز وجود دارد سوال در مورد دقت آزمایش خون استفاده می شود. دانشمندان دریافته اند که برخی از آنها قابل اعتماد نیستند به اندازه کافی با بیش از حد بسیاری از مثبت کاذب و منفی کاذب.

د Blasio گفت که “در یک دنیای کامل” صدها هزار نفر از مردم در روز خواهد بود آزمایش coronavirus در این شهرستان است.

او گفت: این شهرستان نیاز به کمک از دولت فدرال برای رسیدن به این سطح از تست است اما ساختمان تست ظرفیت و باید به 20,000 تا 30,000 آزمون یک ماه آینده.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>