کومو: آنتی بادی نظرسنجی گسترده ای را نشان می دهد قرار گرفتن در معرض ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شواهد بیشتری در حال ظهور است که به مراتب بیشتر نیویورکی داشته اند coronavirus از این تعداد تایید شده توسط آزمایشگاه, آزمون, مقامات روز پنجشنبه گفت.

دولت نظرسنجی از حدود 3000 نفر دریافتند که 13.9 درصد آنتی بادی نشان می دهد که آنها تا به حال شده است در معرض ویروس Gov. اندرو کومو گفت: در اخبار روزانه توجیهی در آلبانی.

در شهر نیویورک 21% از افراد مورد آزمایش قرار گرفته بود آنتی بادی است.


کومو هشدار داد که داده های اولیه بود. نمونه از مردم تست شده بود و مردم انتخاب شدند و برای مطالعه در مراکز خرید و فروشگاه های مواد غذایی—که به معنای آنها به اندازه کافی سالم به در.

کارشناسان می گویند با داشتن آنتی بادی است نه لزوما اثبات کسی است که ایمنی بدن از ویروس.

اما کومو گفت: دانستن چگونه بسیاری از مردم این آنتی بادی ها به طور بالقوه می تواند کمک به تنظیم سیاست در زمانی که به بازگشایی بخش از دولت است.

بیش از 263,000 مردم در دولت باید آزمایش مثبت برای ویروس.

صبح روز پنج شنبه دکتر Oxiris Barbot این شهر کمیسیون بهداشت و درمان گفت: بسیاری به عنوان 1 میلیون نیویورکی شده اند ممکن است در معرض ویروس.

بیش از 142,000 مردم در شهر باید آزمایش مثبت “اما واقعا من فکر می کنم, نوک کوه یخ” Barbot گفت.

او با اشاره به شهرستان است که هنوز هم گفتن مردم که گمان آنها این ویروس اما نه به طور جدی بیمار است که آنها لازم نیست به دنبال یک آزمون.

“آن را نمی خواهد تعجب من اگر در این نقطه در زمان ما احتمالا نزدیک به 1 میلیون نیویورکی که در معرض Covid-19” او گفت:.

در اوایل این بیماری همه گیر بهداشت مقامات تخمین زده است که به عنوان بسیاری از نیمی از همه مردم در این شهر خواهد این ویروس هستند. شهردار بیل د Blasio گفت که هنوز هم قابل قبول است هر چند عدم جامع و گسترده تست باعث می شود آن را دشوار است برای گفتن.

“ما هنوز هم در برخورد با ناشناخته بزرگ در غیاب تست” د Blasio گفت. “ما حتی نمی 100 درصد می دانم زمانی که اولین موارد ظهور در این شهر از آنجا که ما نمی باید تست در فوریه. ما آن را می دانم فوریه بود اما ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم آن را به عقب پس از آن.”

آزمایش خون که برای بررسی آنتی بادی, مواد سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای مبارزه با این ویروس در حال انتظار برای کمک به مقامات بهداشت را در درک که چگونه بسیاری از مردم تا به حال ویروس ها با استفاده از علائم جزئی و یا هیچ در تمام.

اما چنین آزمایش باید انجام شود با روش نمونهگيری تصادفی تضمین این که مردم در حال آزمایش هستند نماینده جغرافیایی و اجتماعی و نژادی و گروه های دیگر.

نیز وجود دارد سوال در مورد دقت آزمایش خون استفاده می شود. دانشمندان دریافته اند که برخی از قابل اعتماد نیستند به اندازه کافی.

د Blasio گفت که “در یک دنیای کامل” صدها هزار نفر از مردم خواهد بود آزمایش روزانه برای coronavirus در این شهرستان است.

او گفت: نیویورک نیاز به کمک از دولت فدرال برای رسیدن به این سطح از تست اما او گفت: این شهرستان در حال ساخت تست ظرفیت و باید در مورد 25,000 آزمون در روز در ماه آینده.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>