کومو ایجاد مهار در منطقه نیو راشل برای جلوگیری از گسترش ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید او را نزدیک مدارس و ساختمان های دیگر در نیو راشل که در داخل یک مایل شعاع منطقه که شناخته شده است به عنوان یک کانون برای رمان coronavirus.

دو هفته مدرسه بسته شدن, شروع, شنبه, است یک بخشی از دولت استراتژی برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در شهرستان Westchester شهرستان که به عنوان یکی از بزرگترین نقاط مهم برای این ویروس در کشور است. مدارس خارج از شعاع مایل خواهد بود و بی ریا.

فرماندار گفت: با وجود شده اند 173 موارد مثبت Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در کشور با 108 از آن اتفاق می افتد در شهر نیویورک و حومه. بسیاری از Westchester موارد شده اند در نیو راشل ،

دولت با اعزام گارد ملی برای کمک به تحویل مواد غذایی, حمل و نقل و تمیز کردن در نیو راشل به عنوان مردم بیشتر وارد قرنطينه.


“ما نقل مکان کرد و از یک استراتژی برای مهار بیشتر از یک استراتژی کاهش,” دکتر گفت: “هوارد” Zucker, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان.

با خاموش کردن مکان های که در آن مردم جمع آوری مقامات بهداشتی دولت امید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“مکان های که در آن مردم دور هم جمع است به خصوص در سیستم مدرسه و مدارس و مناطق دیگر وقایع روزانه و یا هفتگی فعالیت های” شکر گفت. “و ما بر این باورند که مهم ترین چیزی که از بهداشت عمومی نظر به حداقل رساندن آن است.”

فرماندار گفت: وجود 36 موارد مثبت در شهر نیویورک است که نزدیک به دو برابر 19 افرادی که تشخیص داده شده بود و از دوشنبه.

کومو گفت که 14 173 نفر بستری شده اند منعکس کننده چگونه این بیماری باعث شده است که علائم خفیف در بسیاری از بیماران است.

“مردم در حال نقاهت در خانه با علائم شبه آنفولانزا,” کومو گفت.

نیوجرسی, Lt. رژیم صهیونیستی است. شیلا الیور گفت: 69 ساله Bergen County مرد اولین کسی بود که در آن دولت به مرگ از Covid-19. او تا به حال چندین شرایط بهداشتی موجود از جمله دیابت و فشار خون فیبریلاسیون خونریزی گوارشی و آمفیزم.

ایالت نیویورک مشغول به کار بوده است به افزایش آن تست ظرفیت برای اطمینان از آن می تواند تشخیص افراد با علائم مربوطه. کومو گفت: Northwell, سلامت, دولت, بزرگترین خصوصی نظام سلامت را راه اندازی ماهواره تست تسهیلات در نیو راشل.

نیو راشل شد کانون دولت پس از شیوع یک وکیل است که در زندگی وجود دارد و کار در منهتن آزمایش مثبت است. بسیاری از پس از آن موارد مرتبط شده اند ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>