رژیم صهیونیستی. اندرو کومو پیش بینی شده عمده ترین قانونگذاری این جلسه قانونی را در بودجه صورتحساب.

عکس: هانس Pennink/آسوشیتد پرس

آیا نیویورک خواهد قانونی تفریحی ماری جوانا در این سال پایین خواهد آمد به یک تعداد انگشت شماری از متوسط قانونگذاران در دولت سنا رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: در این هفته.

این فرماندار دموکرات شامل یک چارچوب قانونی برای این دارو در $178 میلیارد بودجه پیشنهاد برخی از نسخه های که باید به تصویب رسید قبل از اینکه دولت سال مالی به پایان می رسد در 31 مارس است.

“ماری جوانا اگر آن را انجام داده در بودجه به این دلیل است که آنها به من می گویند ما نمی تواند آن را انجام دهد. فقط از لحاظ سیاسی ما نمی تواند آن را انجام دهد. و اگر آنها رای لازم, سپس آنها ندارد و آرای او گفت:” در طول مصاحبه این هفته است.

آقای کومو صحبت در مورد انتظارات خود را برای چند ماه آینده در آلبانی در یک پرواز از ملی انجمن فرمانداران زمستان در جلسه ای در واشنگتن است. او پیش بینی کرد عمده ترین قانونگذاری را در لوایح بودجه و قانونگذاران ایالتی انجام نمی بسیار بين عید پاک خود را شکستن و برنامه ریزی شده پایان جلسه قانونی در ماه ژوئن.

آقای کومو گفت که او باور نمی ماری جوانا لایحه برنده شدن در یک رای گیری در مجلس سنا دولت خارج از بودجه در سال انتخابات. پرسید: اگر ماری جوانا خواهد بود مصوب در بودجه, رای, آقای کومو گفت: “من خوشبین هستم” و سپس خندید.

“آیا شما از من می پرسی من سطح خوش بینی و یا شما از من می پرسی ؟” او گفت:. هنگامی که پاسخ این بود واقعیت او سرش را تکان داد و پاسخ داد: “این یک انتخابات سال است.”

نمایندگان مجلس که در حمایت از قانونی کردن ماری جوانا در آغاز سال در یک امیدوار باشید و گفت: چارچوب مقررات و مالیات آقای کومو قرار داده و خود را در لوایح بودجه بود و نزدیک به قانون جداگانه که حامی آنها. اما اختلافات بوجود آمده اند بیش از اینکه قانونگذاران باید کنترل بخشی از یک دفتر جدید شاهدانه مدیریت و در مورد چگونه درآمد مالیاتی از قانونی کردن ماری جوانا صرف خواهد شد.

گروه های مخالف قانونی کردن ماری جوانا را آغاز کرده اند به بسیج و دوشنبه برگزار شد تجمع در کنگره. رهبران ایالت نیویورک PTA که نشان دهنده پدر و مادر مدرسه گفت: آنها می ترسید یک چشم انداز مثبت در استفاده از میان دانش آموزان است. Oneida County Sheriff رابرت Maciol گفت که او نگران قانونی ماری جوانا می تواند منجر به افزایش اختلال در رانندگی.

“ما نمی توانیم قربانی کردن انسان برای زندگی هدف از دلار های مالیاتی,” او گفت:.

لایحه ای را برای قانونی کردن ماری جوانا متوقف شده در روزهای پایانی سال گذشته جلسه قانونی به دلیل بی میلی از دولت دموکراتیک سناتور از لانگ آیلند. یکی بود دولت سناتور. تاد Kaminsky, که گفت: در روز شنبه مصاحبه ای که او هنوز هم نگرانی در مورد آقای کومو آخرین پیشنهاد. او می خواهد بیشتر اقدامات برای جلوگیری از رانندگی تحت تاثیر.

“من فکر می کنم این بودجه تکرار شد بهبود در سال گذشته اما هنوز هم وجود دارد بیشتر به انجام,” او گفت:. او گفت: سناتورهای دموکرات هنوز به بحث در مورد این موضوع. جمهوری خواهان می گویند که آنها در مخالفت با قانونی مواد مخدر.

یک سیهنا کالج تحقیقات موسسه نظرسنجی ماه گذشته منتشر شد نشان داد که 58 درصد از نیویورک مورد بررسی حمایت از قانونی کردن ماری جوانا اما در حومه شهرستانهای مخالفان تعدادشان کمتر حامیان 48-44. این نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.1 درصد است.

رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده یک دموکرات از یانکرز گفت: در ماه گذشته که او بر این باور قانونی کردن ماری جوانا بود “به خوبی چشم انداز به سال گذشته است.” مجمع بلندگو کارل Heastie, یک دموکرات از برانکس گفت: او از قانونی کردن ماری جوانا و می خواهد به انجام این کار در راه است که مقداری پول در این محله بیشتر متاثر از اجرای کیفری از قوانین ماری جوانا.

رهبر اکثریت مجلس کریستال مردم-استوکس یک دموکرات از بوفالو که حامیان قانون ماری جوانا گفت او بر این باور ماری جوانا را “بسیار زیاد” بود قانونی در بودجه.

“من نه به عنوان نگران آن بود که من از آخرین جلسه” او گفت:. “مردم در حال آمدن به تحقق است که این است که کار درست را انجام دهید در غیر این صورت ما فقط دیدن بیشتر نیویورکی در ماساچوست است.”

بیشتر در نیویورک, سیاست

  • نیویورک عضو شورای شهر به حالت تعلیق در پاییز گذشته چهره جدید اتهامات 14 فوریه سال 2020
  • پس از آمازون معامله نیویورک نمایندگان مجلس با تجدید نظر در برنامه های تشویقی فوریه 13 سال 2020
  • کومو فدرال ارائه می دهد دسترسی به برخی از گواهینامه ثبت فوریه 12 سال 2020

نوشتن به جیمی Vielkind در Jimmy.Vielkind@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im