Cuomo, چشم, ساخت و ساز, ساخت و تولید منطقه ای برای بازگشایی در نیویورک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Gov. Andrew Cuomo in front of the Tappan Zee Bridge | AP Photo

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در مقابل Tappan Zee Bridge | AP Photo/ست Wenig

آلبانی — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برنامه ای برای بازگشایی مناطق از دولت در هماهنگ مرحله شروع با ساخت و ساز و صنایع تولیدی.

در طول روزانه خود را در جلسه روز یکشنبه کومو طعنه یک طرح کلی برای دولت در امور اقتصادی راه اندازی مجدد طرح به نیویورک, مرگ و بستری شدن نرخ همچنان به اینچ رو به پایین.

تبلیغات

نیویورک زیر یک جارو اقامت-صفحه اصلی سفارش حداقل تا آوریل 15. پس از آن تاریخ مناطق که دیده اند CDC توصیه می شود 14 روز کاهش بستری شدن در بیمارستان می تواند شروع به باز کردن برخی از بخش های ساخت و تولید در بخش های کومو گفت. روز یکشنبه نیویورک ایالت بستری کاهش یافته و به 12,839 — این اولین بار است که کمتر از 13,000 پس از 31 مارس است.

پس از حداقل دو هفته از نظارت بر اثرات فاز اول بخش دوم از دهانه کسب و کار خواهد شد و بر اساس چه “ضروری” خدمات خود را و چگونه آنها قادر به کار با اجتماعی فاصله برای مشتریان و کارکنان.

کسب و کار خواهد شد که به “creative” در عملیات خود را و قادر به اثبات آنها صحیح نیروی انسانی و تجهیزات پزشکی برای به دست آوردن با عبور نمود به باز کومو گفت. بیس بال, برای مثال, ممکن است برای اولین بار باز بدون تماشاگر. برخی از کارشناسان تردید دارند چگونه تدارکات حتی فن-رایگان تجمعات ممکن است بازی کردن.

“اگر شما می تواند اقتصاد بدون صندلی, فروش, و شما می توانید بازی تیم های بدون صندلی, فروش, اما شما تا به حال تلویزیون درآمد و هر چیز دیگری رفت که پس از آن ما در جای دیگری” کومو گفت. “خلاق. سعی کنید به آن را کشف کردن.”

مدارس خواهد بود به احتمال زیاد موجود در یک مقیاس بزرگ از بازگشایی در فاز دوم به دلیل خدماتی که ارائه, اما کومو گفت: هنوز خیلی زود به تصمیم گیری در مورد آنچه در آینده برای دولت بیش از 700 منطقه. کومو است و نه بسته مدارس برای بقیه سال تحصیلی و او اشاره کرد که در ولسوالی ها داشتن بحث در مورد اینکه آیا یا نه مدرسه تابستانی خواهد بود یک گزینه را برای روزهای از دست رفته.

“در بسیاری از این چیزهایی که من واقعا راحت شدن بیش از حد جلوتر از خودمان” کومو گفت. “شما می خواهید به صحبت در مورد یک هفته دو پنجره ؟ من فکر می کنم که یک پنجره هوشمند.”

کومو گفت: تلاش خواهد شد نمی شود به طور کامل سازگار در سراسر کشور را مشترک و در حالت ایده آل هماهنگ با کشورهای همسایه. شهر نیویورک و حومه آن خواهد شد بسیاری از “مشکل” او گفت:, و دولت کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که downstate منطقه سیستم های حمل و نقل مدارس و سواحل و پارک های همه پایبند به همان دستورالعمل ها. پیش از آن در روز, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد یک سری از پانل های به اشفتگی فکری موقتی این شهر اقتصادی راه اندازی مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>