کومو: L آموزش تعمیرات به پایان رسید در 1 سال جلوتر از برنامه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تخصص از اروپا کمک کرد تا با سرعت تعمیر شلوغ شهر نیویورک در تونل مترو لینک مرسوم بروکلین در محله ویلیامزبرگ به منهتن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: به عنوان او اعلام کرد که قطار خواهد سر به طور منظم عملیات در روز دوشنبه.

از حزب دموکرات گفت که این پروژه در خط L که قرار بود برای آخرین بار 15 سال به جای رسید و یکشنبه سه ماه جلوتر از برنامه های تجدید نظر و 100 میلیون دلار زیر بودجه.

کومو برجسته کار برای تعمیر آسیب از Superstorm سندی در سال 2012 روزانه خود را در طول کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس.


وی با اشاره به این پروژه به عنوان او اعلام کرد که پروژه های ساخت و ساز خواهد بود که برای اولین بار به از سرگیری پس از بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 قربانیان به اندازه کافی فروکش.

کومو بود nixed طرح اصلی را تعطیل قطار تونل به طور کامل در طول تعمیرات پیش بینی شده به آخرین 18 ماه. این طرح را تحت تاثیر قرار در مورد 250,000 روزانه سواران. تجدید نظر در برنامه نام آن را به پایان خواهد رسید در 15 ماه. آن یک سال طول کشید.

کومو اعتبار رهبران علمی از دانشگاه کرنل و دانشگاه کلمبیا مهندسی, مدارس, گفت, آنها توصیه می شود ساخت و ساز جدید و روش ها و تکنولوژی های مورد استفاده در سیستم های حمل و نقل در سراسر جهان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>