کومو ممکن است شکایت تهمت بیش تاخیر در ترافیک-تراکم طرح

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید او ممکن است شکایت دولت فدرال بیش از شکست خود را به تصویب یک طرح برای کاهش ترافیک در منهتن شارژ رانندگان هزینه در طول دوره از بالا, تراکم اگر شواهد نشان می دهد به نگه دارید تا با انگیزه های سیاسی است.

“اداره فدرال بزرگراه به مراقب باشید زیرا آشکار استفاده سیاسی از دولت است که قطعا غیر اخلاقی و در برخی از مواقع آن را غیر قانونی” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری در منهتن دفتر پنج شنبه. “من هیچ مشکلی تحت پیگرد دولت فدرال به خصوص اگر آنها کاری غیر قانونی است.”


کاخ سفید دفتر مطبوعاتی نمی پاسخ به درخواست برای پاسخ به فرماندار نظرات.

این طرح با هدف قرار دادن ترافیک در میدتاون منهتن بسیار مهم برای بالا بردن حدود 1.5 میلیارد دلار سالانه درآمد به اندازه کافی برای سرمایه گذاری 15 میلیارد دلار در اوراق قرضه شهرداری ها را جرم-حمل و نقل بهبود. برنامه-مجموعه برای راه اندازی در ماه ژانویه — باید به تصویب دولت به دلیل آن را شامل برخی از فدرال جاده ها.

کومو گفت: حمل و نقل متروپولیتن در ادامه به حرکت رو به جلو در طرح اما آژانس هنوز منصوب پنل که تعیین سیاست های قیمت گذاری و مسائل فنی است.

کومو توصیف تصمیم بر تراکم-طرح قیمت گذاری به عنوان بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای صدمه زدن به نیویورک. او همچنین با اشاره به دولت های اخیر تعلیق از نیویورک’ برنامه های کاربردی برای ثبت نام در وزارت امنیت داخلی “اعتماد مسافرتی” برنامه که به سرعت فرودگاه مطلب که شهروندان می رسند در فرودگاه از خارج از کشور.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>