Cuomo, نام سابق فدرال راه آهن رسمی به اجرا شهرستان مترو

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

MTA به نام سابق فدرال راه آهن دولت موقت به عنوان سر سارا فینبرگ برای نظارت بر این شهر و مترو و اتوبوس جایگزین اندی Byford که در پایین پا پس از اختلافات با فرماندار.

“من هیجان زده به خدمت به عنوان رئیس جمهور جدید حمل و نقل شهر نیویورک—به عنوان یک حمل و نقل حرفه ای هیچ تاثیر بیشتری بر خدمات عمومی از کار با افراد مسئول امن و کارآمد حمل و نقل از هشت میلیون نیویورکی هر روز” گفت: فینبرگ. “من نمی تواند شادتر و افتخار بیشتری برای پیوستن به این باور نکردنی تیم و نگاه به جلو به پریدن به کار حق دور.”

رئیس سابق FRA در طول دولت اوباما فینبرگ برداشت شد توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در سال گذشته به MTA هیئت مدیره. او شده ترین آوازی حمایت از سرکوب گردان جامپر ابتکار که فرماندار نیز پشتیبانی می کند.

فینبرگ خواهد بود مسئول برای چیدن تا جایی که Byford محبت شناخته شده به عنوان “قطار پدر” به سمت چپ خاموش.

Byford تا حد زیادی اعتبار شده است با چرخش در اطراف یک بیمار سیستم حمل و نقل به شدت نیاز به تعمیر و ارتقا دهید. در 2019 در سیستم مترو تا به حال یکی از بهترین آن در زمان اجرای برنامه در شش سال از 58 درصد در سال 2013 به حدود 82 درصد. و هفته تأخیر قطار کاهش 46 درصد از ماه ژوئن سال 2018 است. MTA اعتبار بخشی از نتایج به مترو طرح اقدام که Byford شد.

فینبرگ غرب ویرجینیا بومی رهبری FRA از 2009-2010 با تمرکز بر راه آهن و ایمنی مسافر.

روز اول خواهد بود مارس 9.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>