کومو می گوید: شهر خیابان بی خانمانی بد که من تا کنون دیده اند’

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو با صراحت میگوید که شهر نیویورک را در خیابان بی خانمانی مشکل تحت شهردار, بیل د Blasio است به عنوان “بد” را به عنوان او را “تا کنون دیده ام.”

وقتی پرسیده شد که در یک نامربوط کنفرانس مطبوعاتی در مورد رشد جمعیت بی خانمان در ترمینال بزرگ مرکزی را ناهارخوری, concourse, کومو شد سریع به انگشت اشاره در د Blasio دولت در حالی که هل دادن برخی از سرزنش و دور از کنترل دولت حمل و نقل متروپولیتن که نظارت جلال دادگاه مواد غذایی.

“من مطمئن هستم که MTA در حال کار با کسب و کار, اما این موضوع بی خانمان است و نه فقط در یک محل — این همه در سراسر شهرستان” فرماندار گفت. “مشکل از افراد بی خانمان که در خیابان است که به عنوان بد من تا کنون دیده اند.

“در گذشته ما را ساخته اند پیشرفت [تحت قبلی شهرداری دولت]. درست است؟,” او اضافه شده در هیچ کدام بیش از حد محجبه حفاری در د Blasio, کسی که با او اغلب ته سر.

“پس بیایید از ما بخواهید هنگامی که ما ساخته شده پیشرفت چه کنیم ؟ و آنچه ما انجام نمی دهد در حال حاضر ؟ که تحقق ما را از طریق رفتن.”

کومو نیز گفت: دفتر خود در حال صحبت کردن در شهر در مورد آن بی خانمان مشکل “بر اساس مداوم” اضافه “من فکر می کنم این شهرستان نیاز به یک نرم افزار موثر و تهاجمی برنامه است.”

شهر برآورد 3,600 مردم خواب خارج از منزل در شب در سراسر پنج بخش نیویورک — نیمی از آنها مزمن بی خانمان در حالی که بقیه گذرا هستند.

همانطور که از دوشنبه 58,872 مردم به نام شهر نیویورک بحرانزده پناهگاه سیستم که پایین است 3.3% از 60,891 یک سال پیش از آن.

MTA مقامات ژوئیه گذشته سرزنش بی خانمان و جنس بنجل دکور — برای 3 درصد کاهش در درآمد در ترمینال مرکزی بزرگ ناهار خوری اجتماع.

محل اجتماع تحول از یک قطار به سالن ناهار خوری منطقه تکمیل شد 22 سال پیش. در حال حاضر سواران به دنبال نیش زدن به غذا خوردن می توانید انتخاب کنید از اصول اولیه مانند هاله و دلچسب, سوپ برای تصفیه شده بیشتر از eateries مانند هنر پرنده & Whiskey Bar از آشپز مشهور هنر اسمیت.

د Blasio سخنگوی اوری کوهن گفت: “همانطور که ما همچنان به کمک بیشتر نیویورکی گذر از خیابانها و ماندگار مسیر ثبات ما خوش آمدید هر گونه کمک از دولت ما همکاران در پرداختن به ایالت مسئله مسکن ندارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید