کومو می گوید هیچ به قانون های رزمی بله به محدودیت های کسب و کار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو محکم کار از خانه قوانین پنج شنبه به عنوان مورد تأیید ادامه داد: برای صعود در نیویورک انتظار پرش به تست را گسترده تر می شود. اما او تاکید کرد که موانع و حکومت نظامی برای شهر نیویورک صرفا شایعه است.

نیویورک تایید کرده است بیش از 4000 موارد ایالت تعدادی که کومو گفت رانده شد توسط یک افزایش چشمگیر در تست. نیویورک در مجموع آزمایش 22,000 نفر از جمله بیش از 7,500 در روز گذشته است.

“چرا شما با دیدن اعداد بالا برود؟” کومو خواسته در یک کنفرانس خبری. “از آنجا که شما در حال گرفتن تست های بیشتر.”


شهر نیویورک در حال گسترش است انتصاب-فقط تست به 10 حاد در بیمارستان مراقبت هفت community-based مراکز بهداشتی و درمانی و چهار درایو-از طریق سایت های به گفته شهردار, بیل د Blasio.

در یک درایو-از طریق در Staten Island, قطره ای از رانندگان شنبه کارگردانی شد به یکی از چهار پذیرایی به سبک چادر توسط سربازان دولت با پوشیدن ماسک. یک سپاهی گفت: رانندگان از طریق یک بلندگو برای نگه داشتن اتومبیل خود را در ویندوز و یک ID عکس در داشبورد خود را تا زمانی که آنها را در داخل.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: تست سایت در پارکینگ یک مرکز روانپزشکی در نهایت گسترش به شش خطوط و تست صدها نفر از مردم در روز است.

درایو-از طریق تست سایت راه اندازی شد در این هفته در حداقل پنج مکان در شمال ایالت نیویورک اما مقامات گفته اند که می تواند وجود داشته باشد مشکلات به اندازه کافی تست مواد. در Erie County, از کمیسیون بهداشت و درمان گفت: آنها تا به حال به اندازه کافی تست برای افرادی که در حال حاضر قرار ملاقات برای آزمایش از طریق پنج شنبه, اما پس از آن آنها بود خارج شدند و نامشخص زمانی که آنها را دریافت کنید تست های بیشتر.

COVID-19 علل علائم خفیف در بسیاری از افراد است اما می تواند باعث بیماری های جدی برای برخی از جمله افراد مسن و کسانی که دارای شرایط خاصی مانند بیماری تنفسی. اکثر مردم بهبود می یابند.

بیست و شش نفر فوت کرده اند در نیویورک است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>