کومو تغییر کارگر حقوق آفلاین میان بودجه بحران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در پیش بینی 6 میلیارد دلار کسری بودجه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می خواهد به تغییر میلیون ها دلار در حقوق از دولت حقوق و دستمزد به بودجه سرمایه — در نتیجه به ظاهر او را کاهش هزینه های عملیاتی منتقدان شارژ.

یک مثال نخست است کومو پیشنهاد به انتقال حقوق کارمند از اداره حفاظت از محیط زیست به $300 میلیون حفاظت از محیط زیست صندوق در بودجه سرمایه.

مجمع محیط زیست رئیس کمیته استیو Englebright (D-Suffolk) گفت که کومو نباید شمع حقوق وجود دارد.

“حفاظت از محیط زیست صندوق شده است هرگز مورد استفاده برای عملیات عمومی این سازمان است. این است که یک برنامه خاص نیاز است. این فقط یک خاموش-بارگذاری آژانس پرسنل” Englebright گفت: پست.

“این خطرات طولانی مدت زنده ماندن این بسیار هدفمند سرمایه برنامه. حمله از سرمایه صندوق باید رد کرد. آن را شتر بینی در زیر چادر” Englebright اضافه شده است.

Senates محیط زیست رئیس کمیته تاد Kaminsky (D-Nassau) نیز مخالف حرکت سخنگوی گفت.

این EPF بودجه 152 میلیون دلار برای خرید زمین و فضای باز از 39 میلیون دلار برای برنامه های بازیافت, $89.2 میلیون برای پارک ها و برنامه های تفریحی از جمله باغ وحش و باغ گیاه شناسی و $19.7 میلیون دلار برای آب و هوا تغییر طرح.

اما زبان را پوشش EPF را خط بودجه می گوید: “یک بخش ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای پرداخت خدمات شخصی هزینه های متحمل شده و یا بعد از 1 آوریل سال 2020 است.

یک بودجه تحلیلگر گفت کومو به دنبال تغییر بیشتر حقوق خارج از بودجه به ادعای او ماندن در درون خود او تحمیل 2 درصد هزینه های کلاه برای خود دولت است.

“حرکت کارکنان به سرمایه اقلام خط یک راه برای نگه داشتن درک `عامل دولت بودجه هزینه های پایین. هر سال فرماندار یابد و راه برای شناساندن بیشتر هزینه های عملیاتی به غیر عامل دسته بندی و یا برای دوباره تعریف کردن برخی از هزینه به عنوان درآمد یا به حرکت برخی از هزینه های خود را از یک سال به یکی دیگر گفت:” EJ مک ماهون از امپراتوری مرکز سیاست عمومی.

حسابرسی امور خارجه تام DiNapoli نگرانی در مورد هزینه تغییر در خود تجزیه و تحلیل از کومو بودجه طرح است.

تنظیم برای این مانورهای واقعی پیشنهاد صرف افزایش کومو بودجه عملیاتی است که 3 درصد – نه 1.9 درصد – به عنوان Cuomo, حفظ, DiNapoli گفت.

انتقال کارمند به حقوق EPF “را به طور موثر کاهش بودجه در دسترس برای EPF پروژه و برنامه نیاز دارد” DiNapoli گفت.

کومو بودجه دفتر دفاع از این حرکت به عنوان مناسب برای پوشش EPF را شش درصد در هزینه های سربار – و یا در حدود 18.5 میلیون دلار.

“بودجه در ادامه فرماندار رکورد 300 میلیون دلار در حمایت از حفاظت از محیط زیست, صندوق, که تضمین می کند که سرمایه گذاری ها به درستی و هدفمند برای پاسخگویی به نیازهای زیست محیطی از دولت و منابع داخلی لازم برای رسیدن به این هدف به درستی تامین می شود گفت:” کومو بخش از بودجه سخنگوی فریمن Klopott.

کومو را $178 میلیارد بودجه طرح باعث واکنش شدید به خصوص پیشنهاد خود را که نیروی نیویورک شهرستان و دیگر شهرستانهای استان به انتخاب کنید تا سهم بیشتری از هزینه های برای رشد انفجاری در برنامه Medicaid. او همچنین می خواهد SUNY و CUNY به جمع آوری پول بیشتر بخش خصوصی به پرداخت هزینه برای ساخت و ساز نیاز دارد و توصیه می کند که شرکت های پرداخت 3 درصد مالیات های جدید برای باز کردن امکانات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>