صبح روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت نیویورکی خواهد بود مسدود شده و از برنامه هایی که با سرعت حرکت را از طریق گمرک فرودگاه Gov. اندرو کومو محکوم کرد و این حرکت به عنوان یک سیاسی کاری با هیچ پایه و اساسی در واقعیت است.

صحبت در شمال عمومی رادیو برنامه به فرماندار گفت که او تا به حال بدست هیچ هشدار از وزارت امنیت داخلی است که این امر شروع به تبدیل کردن برنامه های کاربردی از نیویورکی برای ثبت نام و یا دوباره ثبت نام در اعتماد مسافر برنامه هایی مانند جهانی ورود. وزیر چاد گرگ اعلام کرد که بان کی مون در نامه ای به نیویورک مقامات دولتی در روز چهارشنبه. وی به تصویب دولت اخیر چراغ سبز قانون که اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده به دریافت گواهینامه رانندگی و مانع از گروه از وسایل نقلیه موتور مقامات از به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با امنیت بخش های از قبیل مهاجرت و گمرک.

Chad نوشته است که دسترسی به این اطلاعات بود “بحرانی در DHS’ تلاش برای نگه داشتن ملت ما امن” و در اعتبار این که آیا متقاضیان واجد شرایط برای “low-وضعیت خطر” لازم برای ثبت نام در اعتماد مسافر برنامه های.


کومو توضیح داد که نور سبز برنامه بود و در مورد ایمنی راننده گفت که جهانی ورود برنامه های کاربردی نیاز به مصاحبه حضوری با فدرال رسمی دسترسی به راهنمایی و رانندگی داده های بی ربط. او همچنین گفت که او انتظار می رود به تماس گرفته شود قبل از این سیاست اعلام شد.

“آنها هرگز به نام” فرماندار گفت: با توجه به متن ارائه شده توسط کارکنان خود را. “به طور معمول در یک وضعیت مانند این—اجرای قانون وضعیت که در آن شما باید همه نوع همکاری پلیس دولت که در حال کار با اف بی آی و غیره.—آنها تماس بگیرید و سپس می گویند ” شما می دانید, ما نیاز به این اطلاعات است.'”

او افزود: “آنها نمی نیاز به هر چیزی از من چرا آنها باید شما را درست در مقابل آنها. پس از آن همه سیاست است.”

فرماندار همچنین با اشاره به این که نیویورک یکی از بیش از یک دوجین متحده با نور سبز ، اما نه همه از قوانین یکسان هستند. کالیفرنیا به عنوان مثال اجازه می دهد تا مقامات اداره مهاجرت دسترسی به برخی از اطلاعات در مورد دارندگان مجوز تحت شرایط خاصی.

سخنگوی والی گفت: آسوشیتد پرس در شب چهارشنبه که دولت می تواند با توجه به آن گزینه های قانونی.


اعلام این ممنوعیت در برنامه های کاربردی جدید یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن excoriated نیویورک و دیگر به اصطلاح پناهگاه شهرستانها در ایالت متحده آمریکا برای همکاری با یخ.

در یک اطلاعیه چهار شنبه DHS گفت: اداره گمرک و حفاظت مرزی اجرا می شود که اعتماد مسافر برنامه های انتظار این حرکت را تحت تاثیر قرار به 200,000 150,000 نیویورک ساکنان به دنبال تجدید عضویت خود را در این سال مالی.

برخی سفر-مشاوران صنعت تعجب که چرا امنیت داخلی شد به طوری متمرکز بر اطلاعات در دسترس از طریق راهنمایی و رانندگی.

“وجود دارد مردم در نیویورک که اصلا گواهینامه رانندگی,” هنری گفت: Harteveldt رئیس جمهور از جو گروه پژوهشی. دولت “دسترسی به منابع دیگر داده است.”

اما اسکات Solombrino مدیر اجرایی سفر کسب و کار جهانی ارتباط گفت: New York مشکل بود.

“این باعث ایجاد یک سوراخ در سیستم او گفت:” از نیویورک سیاست. “تعهد است که دولت برای رفع آن است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im