کومو شکایت فدرال برای آسانسور ‘خودسرانه’ جهانی, ورود بان کی مون

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در روز دوشنبه به دنبال از طریق در وعده خود را به سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ممنوعیت دولت از فدرال تسریع مسافرتی برنامه ها — تماس با ممنوعیت سیاسی بازپرداخت.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال منهتن ادعا می کند که دولت تصمیم به حذف این امپراتوری از دولت فدرال اعتماد مسافر برنامه های “خودسرانه دمدمی مزاج” و “سوء استفاده از اختیار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده پلاگین بر مشارکت دولت در برنامه را قادر می سازد که تسریع ورود مجدد برای مسافران بازگشت از خارج از کشور در پاسخ به نیویورک جدید چراغ سبز قانون است.

دولت قانون به اثر رفت در دسامبر اجازه می دهد مهاجران غیر قانونی برای درخواست غواص مجوز.

“ما در واقع در مورد مبارزه با داعش درست است ؟ این در واقع اساسی تر از آن” کومو گفت: در WAMC را “میزگرد” رادیو نمایش در آلبانی روز شنبه. “ما در حال مبارزه با بیش از اساسی اختلاف نظر در سیاست های مهاجرتی و او در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در سیاست های مهاجرتی است که ضد مهاجرت.”

“و او با استفاده از آن به عنوان یک گوه به تقسیم بدن اجتماعی و به آنها یک پاسخ ساده به تمام مشکلات خود را: آن مهاجرت” فرماندار گفت. “این است که اختلاف نظر است.”

دولت را مورد سوال که آیا چراغ سبز قانون نقض قوانین مهاجرت فدرال.

آن را “مانع از DHS از دسترسی به اطلاعات مربوطه که فقط نیویورک راهنمایی و رانندگی, حفظ, از جمله برخی از جنبه های یک فرد جنایتکار تاریخ” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ نوشت: در یک Feb. 5 نامه به کومو با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در بیانیه ای که دوشنبه های نیویورک آمریکا وکلای مدافع به توافق رسیدند.

“حقیقت ناراحت کننده این است که در زیر به تازگی تصویب قانون گمرک و حفاظت از مرزها کار امروز در نیویورک 13 بنادر از ورود… حتی قادر به ثبت نام و یا گواهی نامه ی رانندگی وضعیت افراد ارائه خود را برای ورود به کشور ما” خواندن بیانیه ای از منهتن آمریکا جفری برمن بروکلین ما وکیل ریچارد _tenor آلبانی ما وکیل اعطای Jaquith و بوفالو ما وکیل جیمز کندی.

“منع اساسی اشتراک گذاری اطلاعات بین نیویورک دولت فدرال و سازمان های اجرای قانون به این معنی است که مجرمان را وارد کنید و آزادانه پرسه زدن در کشور ما و ملت” در این نامه می خواند.

با وجود آن کومو کت و شلوار شمارنده است که فدرال واقعا توضیح ارتباط بین چراغ سبز قانون فلپ و مشارکت در فدرال تسریع مسافرتی و برنامه های.

کومو جمعه اعلام کرد که او برنامه ریزی برای فایل طرح دعوی در دادگاه.

جنگ لفظی ادامه داد: شنبه رفت و مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به شکایت دارند که کومو تا به حال به طور ناگهانی لغو یک نشست بین دو جمهوری — تماس با دولت “تا احمق.”

کومو شکایت جلسه هرگز برنامه ریزی شده است.

پس از آن آمد روز دوشنبه طرح دعوی در دادگاه که نام ما در بخش امنیت داخلی و گمرک و حفاظت مرزی و سازمان های مربوطه مدیران.

به دنبال دستور “برگزاری غیر قانونی تخلیه و تنظیم کنار” بان کی مون.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر دوشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید