کومو به سفارش بیمارستان به افزایش ظرفیت تا 50%

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در حال آماده سازی یک فرمان اجرایی را وادار بیمارستان به افزایش ظرفیت خود را با 50% برای رسیدگی به افزایش تعداد coronavirus بیماران.

“پیدا کردن اطلاعات بیشتر در تخت با استفاده از اتاق های بیشتر شما باید خود را افزایش ظرفیت” کومو گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری. حتی 50% افزایش خواهد بود کافی برای رسیدگی به اوج سرایت به او گفت تا او نیز درخواست بیمارستان به صورت داوطلبانه دو برابر ظرفیت خود را.

دولت در حال حاضر 53,000 تخت بیمارستان اما باید حدود 110,000 زمانی که شیوع قله.


کومو نیز اصرار بیمه سلامت که استخدام پزشکان و پرستاران به انتشار آنها به طوری که آنها می تواند کمک به درمان بیماران. “ما لازم نیست آنها را در کسب و کار بیمه در حال حاضر,” او گفت:.


دولت اضافه شده بیش از 5700 تایید عفونت کومو گفت: در مجموع 20,875. از این موارد در مورد 12,300 در شهر نیویورک 3,260 بیش از وجود دارد در روز یکشنبه.

نیویورک حساب برای بیش از یک سوم از تمام مرگ و میر در سراسر کشور از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با 157 در مقایسه با 114 روز پیش از آن.


کومو در ادامه به صدای نا امیدی در مورد قیمت پزشکی تامین کنندگان در حال شارژ برای مواردی مانند ماسک محافظ و او به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل برای جلوگیری از هر گونه قیمت سنگ آهن در بازار.

“بله, آن است که ادعای قدرت دولت در شرکت های خصوصی. اما خب که چی ؟ این ملی اضطراری,” او گفت:.


کومو گفت که او به دنبال برنامه ای است که می تواند اجازه می دهد برخی از مردم را به بازگشت به کار پس از او قبلا دستور داده شده 100% غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه.

“من هیچ افکار دوم در اقدامات که من گرفته اند. من را همان تصمیمات امروز است,” او گفت:. اما او افزود: “در برخی از نقطه شما باید برای باز کردن دریچه چون اکسیژن برای اقتصاد است.”

پیشتر خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که تهمت بود صحبت کردن بخش خصوصی در هفته گذشته در مورد بازگشایی این کشور با وجود افزایش تعداد عفونت ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>