نیویورک فرماندار قصد دارد به پیشنهاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دولت می تواند به اشتراک گذاری برخی از سوابق رانندگی با مهاجرت فدرال, سازمان های, اگر دولت معکوس حرکت خود را برای جلوگیری دولت از ساکنان جهانی ورود و دیگر برنامه های است که اجازه می دهد تا مسافران برای جلوگیری از طولانی مرز امنیت خطوط.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید او قصد دارد برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه; کاخ سفید تایید کرد این نشست است. کومو گفت که تنها پیشنهاد دادن مقامات فدرال دسترسی به دولت رانندگی سوابق متقاضیان به مسافر برنامه های که تحت نشسته و مصاحبه با مقامات فدرال و تامین اسناد از جمله گذرنامه.

فرماندار نظرات در چهار شنبه مصاحبه رادیو آمده یک روز پس از نیویورک مقامات واصل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن وزارت امنیت داخلی را به حرکت بلوک نیویورک ساکنان از “اعتماد مسافر” برنامه ها از جمله جهانی ورود.


اقدام وزارت امنیت داخلی دبیر کن Cuccinelli هفته گذشته اعلام کرد که نیروهای جدید دیگر می باشد مجاز به ثبت نام و یا ثبت نام مجدد در برنامه های مسافر.

نیویورک طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفته بود برای تنبیه دولت برای تصویب یک قانون است که اجازه می دهد تا مهاجران در این کشور به طور غیر قانونی دریافت رانندگان مجوز و میله های مهاجرت فدرال عوامل از دسترسی به دولت خودرو ثبت.

اما Cuccinelli گفت: این یک گام ضروری چون نیویورک قانون جدید تا به حال در معرض خطر امنیت عمومی با ساخت آن را سخت تر برای مهاجرت و مرز عوامل به سرعت تایید کسی را شناسایی و بررسی فراری حکم و یا ببینید که اگر یک فرد دارای سابقه کیفری.

بیش از یک دوجین متحده را به تصویب قوانین اجازه می دهد افرادی که قانونی ساکنان ایالات متحده به دریافت گواهی نامه ی رانندگی.

کومو یک دموکرات به نام برگ برنده دولت حرکت “اخاذی” و تلاش برای مجازات نیویورک برای اهداف سیاسی. کومو گفت که مقامات فدرال می تواند دسترسی به سوابق کیفری از اف بی آی است. دولت سوابق رانندگی می تواند شامل کاهش سطح تخلفات رانندگی.

نیویورک راهنمایی و رانندگی پایگاه داده در حال حاضر شامل افرادی که در ایالات متحده به طور غیر قانونی اما چه کسی باید مجوز رانندگی. کومو گفت که او معتقد است تهمت به سادگی می خواهد دسترسی به سوابق این افراد پس از مهاجرت فدرال مقامات می تواند یک “تغذیه دیوانگی است.” او اشاره کرد که افرادی که در ایالات متحده به طور غیر قانونی نمی تواند درخواست برای “اعتماد مسافرتی” برنامه به هر حال به دلیل آن خواهد بود كه به تبدیل خود را به ماموران فدرال.

“من هرگز به آنها دسترسی به راهنمایی و رانندگی پایگاه داده” کومو گفت. “و من فکر می کنم که آنچه آنها واقعا می خواهید.”

فرماندار گفت که او خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “بلوف.”

“از آنجا که اگر آنها را قبول نمی کند این, پس از آن چه آنها در حال اعتراف است که آنها فقط بازی سیاست” کومو گفت.

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت: رئیس جمهور به سادگی می خواهد به نگه داشتن آمریکایی ها امن است. او گفت که ساکنان شهر نیویورک درک اهمیت حصول اطمینان از افراد مناسب را شناسایی زمانی که آنها وارد این کشور در سپتامبر. 11, 2001 حمله به شهرستان.

“من امیدوارم که رژیم صهیونیستی. کومو می تواند کار با رئیس جمهور و جلو آمده با برخی از نوع راه حل که اجازه می دهد تا دولت فدرال به انجام عملکرد اصلی آن است که برای حفاظت از همه آمریکایی ها و خانواده های آنها” Gidley گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im