کومو به مغلوب ساختن پیشی جستن: بسیج نظامی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آقای رئیس جمهور عزیز

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر بر ما و اطلاعات از کشورهای دیگر به وضوح به ما نشان می دهد که در آن ما به عهده دارند.

هر کشور متاثر از این بحران به کار گرفته شده در آن بر اساس ملی. ایالات متحده نیست. دولت های ایالتی و محلی به تنهایی و به سادگی نمی باید ظرفیت و منابع به انجام آنچه لازم است و ما نمی خواهیم یک لحاف چهل تکه از سیاست.

در حال حاضر وجود دارد تنها یک سوال تیم خود باید پاسخ شما: می تواند ما را در کاهش سرعت گسترش این بیماری به یک رای که دولت ما سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند اداره کند ؟ پاسخ به طور فزاینده ای به نظر می رسد مثل هیچ.

اما این بدان معنا نیست که ما باید سعی کنید. کمتری وجود دارد گزینه های موجود در این تاریخ اواخر اما دولت فدرال باید حرکت به پیاده سازی آنها را به سرعت. با وجود روشن شدن ضرورت نیاز ما به آدرس.

کاهش گسترش coronavirus یک تابع از تست و کاهش تراکم مجامع عمومی. پس اول آقای رئیس جمهور شما باید متوقف غذا و دارو و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از overregulating فرایند آزمایش و اجازه متحده به گواهی یک آرایه وسیعی از آزمایشگاه تست و روش ها.

روز جمعه گفت: شما که خود را دولت موافقت کرده بود اجازه می دهد تا ایالت نیویورک عمومی وزارت بهداشت اجازه آزمایشگاه های محلی به انجام دولت را تایید coronavirus آزمون — اولین گام خوب است. خود دولت نیز تایید شده با حجم بالا تست خودکار توسط سوئیس تشخیص ساز روشه.

اما این حرکت کافی است. به دلیل تقاضای بالا برای تست کیت در سراسر کشور بسیاری از آزمایشگاه با روشه ماشین آلات قادر خواهد بود برای به دست آوردن اندازه کافی از این شرکت تست کیت برای هفته ها یا حتی ماه. دیگر وجود دارد labs است که می توانید با حجم بالا coronavirus آزمون است که آیا استفاده از روشه کیت. اما این دستگاه نمی توان بدون بیشتر F. D. A. مصوبات از نوع روشه دریافت شده در روز جمعه.

که بدان معنی است که در حالی که در نیویورک انجام هزاران آزمایش یک روز ما هنوز زیر ما تست کامل ظرفیت زیرا بسیاری از آزمایشگاه هنوز تکیه بر کم حجم دستی تست.

آقای ترامپ اجازه ندهید بوروکراسی در راه مبارزه با این ویروس. شکستن logjam اجازه متحده به طور کامل بیش تست به طوری که آنها می توانید از بند باز کردن صدها نفر از آزمایشگاه فردا آورد و آزمایش در مقیاس. این تنها راهی است که ما یک شانس نگه داشتن تا با گسترش سریع این سرایت.

دوم بسته شدن مدارس و کسب و کار است فدرال پیامدهای حتی اگر این دولت محلی و یا تصمیم گیری. زمانی که یک دولت یک جانبه بسته کسب و کار مردم به طور معمول عبور از خطوط دولت به دنبال باز کردن کسب و کار در جاهای دیگر. اگر هدف این است که برای حفظ شهروندان ما در خانه و خارج از شلوغ فضاهای چنین تناقض در سیاست های دولت معکوس است. باید وجود داشته باشد یک استاندارد فدرال برای زمانی که شهرها و ایالات متحده باید تعطیل تجارت و مدارس یا لغو, رویدادهای.

همه از این اختلال را بسیار زیاد مالی و اقتصادی و کمک های فدرال مورد نیاز خواهد بود برای نرم کردن ضربه. زمانی که مدارس نزدیک محل خواهد شد نیاز به کمک به ارائه برنامه غذا برای دانش آموزان و مراقبت از برنامه های به پدر و مادر است. بیکاری موشک وار رفتن خواهد شد به عنوان بیمه مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش هزینه.

دولت فدرال باید نه تنها کمک های در دسترس آن نیز باید اطمینان حاصل شود که کمک های خود را توزیع شده است در روشن, یونیفرم راه. هیچ دولت باید جریمه برای انجام کار درست در تلاش برای محافظت از ساکنان آن در طول این بحران است.

سوم شما باید پیش بینی است که بدون اقدام فوری شکست قریب الوقوع بیمارستان سیستم است ، به گفته یکی از طرح, به عنوان بسیاری از 214 میلیون نفر در کشور ما می تواند آلوده در طی این بیماری همه گیر. از کسانی که به عنوان بسیاری از 21 میلیون نفر می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

این امر سرکوب ملت سیستم پزشکی. ایالت نیویورک است فقط 53,470 تخت بیمارستان تنها 3,186 که فشرده-تخت های مراقبت. کشور ما به عنوان یک کل است که کمتر از یک میلیون کارکنان بیمارستان تخت کمتر متناسب از چین و کره جنوبی و یا ایتالیا.

خود را بپرسید کارشناسان چگونه بسیاری از فشرده-تخت های مراقبت نیاز داریم برای ما جمعیت های آسیب پذیر و چگونه بسیاری از ما در حال حاضر ؟ کمبود حاکی بیشتری شکست و وضعیت بدتر از آنچه که ما در حال دیدن در ایتالیا که در آن زندگی می کند از دست داده چرا که این کشور ندارد مراقبت های بهداشتی با ظرفیت.

متحده نمی ساخت بیمارستان و به دست آوردن هواکش و یا تغییر امکانات به سرعت به اندازه کافی. در این مرحله بهترین امید ما این است که به استفاده از سپاه مهندسان ارتش به اهرم آن تخصص و تجهیزات و قدرت مردم به مقاوم سازی و تجهیز امکانات موجود مانند پایگاه های نظامی یا کالج خوابگاه — به عنوان موقت مراکز پزشکی. سپس ما می تواند مشخصه های موجود در تخت بیمارستان برای بشدت بیمار است.

ما اعتقاد داریم استفاده از فعال وظیفه ارتش سپاه پرسنل خواهد نه نقض قانون فدرال به دلیل این است که یک فاجعه ملی. انجام این کار هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی تخت های مراقبت ويژه اما این بهترین امید ما است.

خلاصه: ترجمه و بومی سازی تست federalize خاموش شدن ناگهانی و وظیفه سپاه مهندسی ارتش برای گسترش بیمارستان ظرفیت.

من این پیشنهاد را به عنوان یک دموکرات اما به عنوان یکی از ترین کشور ارشد فرمانداران سابق کابینه وزیر می داند که ظرفیت دولت فدرال است.

ما تا به حال اختلاف نظر در مورد اقدامات خود را در برابر نیویورک که ما می تواند به دنبال در زمان دیگری. امروز بیایید با هم کار کنند به عنوان یک آمریکایی. زمان کوتاه است.

اندرو کومو فرماندار نیویورک.

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>