منظقه وانت اجتماعی فاصله و امید: شهرستان کسب و کار به آرامی بازگشایی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

New York‘s کوچک-جامعه کسب و کار است آماده به صورت فاز اول اقتصادی بازگشایی که شروع امروز.

“این هیجان انگیز” گفت: Matthew Rossetti صاحب بروکلین در حال اجرا Co. “ما می خواهیم برای دیدن آنچه که مشتریان راحت هستند و چه کارکنان ما با راحت است.”

صحبت از بروکلین نیروی دریایی حیاط در صبح روز دوشنبه, شهردار, بیل د Blasio رسما اعلام بازگشایی قبلا بسته بخش از اقتصاد این شهر پس از نزدیک به سه ماه مستند های اعمال شده در طول coronavirus بیماری همه گیر. غیر ضروری برای تولید و ساخت و ساز می تواند همه شروع با اجتماعی فاصله اقدامات صورت گرفته در حالی که مغازه های خرده فروشی مجاز به بازگشایی با منظقه وانت.


بروکلین اتاق بازرگانی انتظار دارد بیش از 400 ، 000 نیویورکی را به بازگشت به کار در فاز یک به تنهایی.

“در بسیاری از خوش بینی” گفت: شیدا همسالان جمهور از بروکلین اتاق بازرگانی است. “حتی اگر شما یک فاز یک کسب و کار فقط این واقعیت است که شما در حال شروع به دیدن برخی از فعالیت های اقتصادی به معنی وجود نور در انتهای تونل.”

گروه خدمات کسب و کار کوچک و اتاق های بازرگانی در سراسر پنج بخش نیویورک شده اند هدایت کسب و کار کوچک صاحبان در سرب تا بازگشایی. کمک خطوط و شهرستان و مقررات دولت که قرار است در وب سایت خود را.

“آنها در حال پرسیدن سوال حق در مورد داشتن PPE ساخت مطمئن شوید که آنها را به ماسک برای کارکنان خود را, مطمئن شوید که در مورد نگاه خود به تهویه در ساختمان و دیدار با صاحبخانه گفت:” Helana Natt رئیس جمهور بیشتر منهتن اتاق بازرگانی و صحبت از مذاکره با صاحبان.

افراد اضافه شده است که بسیاری از کارفرمایان در حال سرسام آور کارمند ساعت به اطمینان حاصل شود آنها می توانند در حد جرم-حمل و نقل سفرهای کارکنان را در طول بیماری همه گیر.

نوآوری توسط صاحبان کسب و کار کمک خواهد کرد که تعیین چگونه صاف گذار است به عنوان آنها می آیند از دروازه. روستی گفت که او تا به مجموعه ای از نیمکت خود را در خارج از فروشگاه به کمک به مشتریان سعی کنید در کفش پس از آنها را انتخاب کنید و آنها را از منظقه پنجره.

اما دیگر کوچک-صاحبان کسب و کار هنوز هم در مواجهه با چالش ها را به عنوان شهر وارد فاز, یک, یعنی, رستوران که نیاز به صبر کنید تا زمانی که فاز دو به بازگشایی شده است.

شورای شهر است که بحث قانون است که می تواند سرعت بخشیدن به فرایند اجازه در تصویب رستوران برای ناهار خوری در مذاکرات که نیاز د Blasio دولت همکاری به منظور برنامه ریزی برای سرعت بخشیدن به.

هفته گذشته de Blasio گفت: او قصد دارد در رستوران باز مدتی در ماه آینده یک خط زمان در نظر گرفته غیر قابل قبول توسط بسیاری از صاحبان رستوران.

“یک بار دیگر شهردار نتوانسته است به عنوان مدیر عامل در این شهرستان گفت: هنری Rinehartکه متعلق به هنری رستوران در قسمت فوقانی سمت غرب برای 20 سال است. “او را ترک کرده است میلیون ها دلار از درآمد بالقوه به مرگ در خیابان ها در ماه ژوئن. رستوران آماده, مایل و قادر به باز کردن و شهرستان آماده است به حمایت از آن.”

Rinehartکه در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت رسانه ای گفت که او امیدوار است د Blasio دولت به پیروی از رهبری از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که شامل فضای ناهارخوری برای رستوران ها در فاز دو دولت را بازگشایی طرح است. اگر همه به خوبی می رود و نرخ انتقال نمی افزایش فاز دو شهر می تواند شروع در اوایل ماه ژوئن 22. اما برای رستوران ها خیلی بستگی به این شهر اجازه روند.

“ما باید این روند را در محل این هفته اگر ما می خواهیم برای باز کردن در 22 ژوئن” راینهارت گفت. “صاحبان کسب و کار نیاز به زمان برای برنامه ریزی و کارکنان نیاز به زمان برای برنامه ریزی است.”

یکی دیگر از عارضه به فاز یک ناشی از ناآرامی های مدنی نیویورک با تجربه در هفته گذشته در جریان تظاهرات برانگیخته توسط مارس 25 کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. غارت و چپاول رخ داده در نیویورک 31 مه-2 ژوئن با کسب و کارهای کوچک در میان این اهداف است.

“ما را دیده ام خیلی بیشتر فروشگاه ها باز امروز” گفت: Jan لی صاحب ساختمان در محله چینی ها که مدیریت سه مستاجران تجاری. لی گفت: هنوز تخته در ویندوز از بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی در محله خود و بسیاری از مستاجران نیست و در عین حال راحت گرفتن تخته کردن و بازگشایی با وجود شهردار اعلام.

“وجود دارد واقعا یک حس قوی از ترس” لی گفت: “به عنوان آنها نمی دانند که وقتی آنها را غارت کردند.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>