مشتریان با استفاده از ضربه محکم و ناگهانی مزایای راه های بیشتری برای فروشگاه

Category: وب وایر Comments: No comments

در ماه ژوئن سال گذشته ما راه اندازی یک پرداخت در وانت گزینه است که اجازه می دهد تا خانواده ها با استفاده از طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) مزایای به پرداخت زمانی که آنها با استفاده از مواد غذایی ما سرویس وانت در 3,300 فروشگاه که در آن ارائه شده است. ما می دانستیم که این یک گام بزرگ رو به جلو پس از آن اما امروز ما می دانیم به این معنی حتی بیشتر.

مشتریان با تکیه بر ما برای کمک به دریافت مواد غذایی در جدول خود را و آنها با تکیه بر ما برای امن نگه داشتن آنها. وانت در حال پخش است یک نقش بزرگتر از همیشه در کمک به ما انجام درست آن. مشتریان باید گزینه برای آنها چگونه با ما فروشگاه.

در اینجا چگونه کار می کند

  • سفارش و انتخاب یک وانت بار: مشتریان می توانند با مراجعه walmart.com/grocery را انتخاب کنید یک زمان را انتخاب کنید تا سفارش خود را و شروع به ایجاد خود لیست خرید. در پرداخت آنها به سادگی انتخاب کنید “EBT کارت” برای گزینه های پرداخت.
  • وانت و پرداخت: هنگامی که مشتری می رسد در موقعیت وانت آنها را به پارک در یک سایت متعلق به فضای پارکینگ مشخص شده در نارنجی برای مواد غذایی وانت مشتریان. هنگامی که در نقطه مشتری می تواند با تماس با شماره تعیین شده که هشدار دیپلم از ورود خود را. مشتریان همچنین می توانید از طریق مواد غذایی خارج شده برنامه است. دیپلم را به سرعت بازیابی آماده سفارش و بار آن را به مشتری ،
  • پرداخت: زمانی که کاردانی به ارمغان می آورد منظور به ماشین آنها را درخواست مشتری خود را برای ارائه EBT مزایای کارت برای پرداخت.

در علاوه بر این به پرداخت در وانت گزینه برای مشتریان که با استفاده از ضربه محکم و ناگهانی ما در حال همکاری با وزارت کشاورزی برای ارائه به ضربه محکم و ناگهانی آنلاین خرید معاملات برای وانت مشتریان در یک لیست در حال رشد از کشورها از جمله آلاباما, Arizona, California, آیووا, نبراسکا, New York, اورگان و واشنگتن است.

از طریق خلبان مشتریان می تواند کامل پرداخت EBT در پرداخت آنلاین به جای نقطه وانت. این حذف همه تماس فیزیکی بین همکاران و مشتریان که می خواهند به استفاده از خود را ضربه محکم و ناگهانی مزایای. مشتریان همچنین می توانید با استفاده از EBT پرداخت در طول آنلاین پرداخت زمانی که آنها را انتخاب کنید و گزینه تحویل که در آن تحویل در دسترس هستند.

مشتریان نیاز ما در حال حاضر بیشتر از همیشه و ما در اینجا برای آنها. آنها را به گزینه های بیشتر به فروشگاه و پرداخت یکی از راه های ما می تواند کمک کند.

خارج شده است در پاسخ به COVID-19

ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به تقویت جامعه ما از خانواده و دوستان و همکاران. ما در حال گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای نگه داشتن فروشگاه های ما پاک و حفظ محیط زیست سالم. با هم, ما را از این طریق دریافت کنید. بیشتر بخوانید درباره تلاش های ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>