CyboSoft منتشر CyboFlare دود خودکار-نرم افزار تشخیص

Category: وب وایر Comments: No comments

CyboSoft (Rancho Cordova, کالیفرنیا) توسعه دهنده از مدل ها-رایگان تطبیقی (MFA) کنترل تکنولوژی و محصولات امروز اعلام کرد که این شرکت منتشر کرده است CyboFlare یک ثبت اختراع در انتظار شعله ور شدن دود تشخیص خودکار نرم افزار برای پالایشگاه های نفت و پتروشیمی. این CyboFlare محصول ورق منتشر شده است و قابل دانلود از www.cybosoft.com.

CyboSoft مدیر عامل دکتر جورج چنگ گفت: “CyboSoft است که به خوبی شناخته شده برای آن مدل-رایگان تطبیقی (MFA) کنترل تکنولوژی و محصولات شده است که به طور گسترده ای مستقر شده اند برای کنترل فرایند صنعتی اتوماسیون ساختمان و تجهیزات کنترل. انگیزه برای توسعه شعله ور شدن دود خودکار-تکنولوژی تشخیص و محصولات آمد از تقاضای واقعی مشتریان ما. CyboFlare به طور خودکار می تواند تشخیص دهد سیگار کشیدن وقایع از زندگی شعله ور شدن جنسی ارسال دود سطح اطلاعات به DCS به صورت هشدار دهنده و کنترل باطل به سرعت جلوگیری از شعله ور شدن از سیگار کشیدن است. CyboFlare همچنین دارای تاریخی تجزیه و تحلیل داده ها و دود ردیابی توابع است که می تواند کمک به این کارخانه مطابق با قوانین سازمان حفاظت محیط زیست در همه زمان ها و کمک به پاک و دنیای بهتر.”

یک CyboFlare صفحه نمایش زیر نشان داده شده است. این نرم افزار می توانید اجرای زنده و یا ذخیره شعله ور شدن ویدئوها به صورت متعدد عود تجزیه و تحلیل شعله ور شدن ویدئوها با استفاده از هوش مصنوعی مبتنی بر دود تشخیص خودکار موتور و تولید دود سطح روند.

مقررات توسط US EPA (CFR-60.18) نیاز به صنعتی عود به کار با هیچ قابل رویت تولید گازهای گلخانه ای به جز دوره به بیش از یک مجموع از 5 دقیقه طول هر 2 ساعت متوالی. اکثر ما پالایشگاه های نفت و پتروشیمی باید نصب دوربین های ویدئویی خود را برای نظارت بر عود 24/7 و ذخیره فیلم ها در یک سیستم کامپیوتری آماده برای سازمان حفاظت محیط زیست ممیزی. اپراتور آموزش دیده به تماشای زندگی می کنند شعله ور شدن ویدئوها در تمام طول روز طولانی است. زمانی که دود رویداد رخ می دهد اپراتور مسئول است برای گرفتن این رویداد و اقدامات فوری. به طور معمول یک بخار و یا سوپاپ هوا باز است و توسط اپراتور از طریق یک کنترل نادیده گرفتن تابع برای اضافه کردن مقدار زیادی از هوا یا بخار به کمک شعله احتراق به طوری که شعله می توانید از سیگار کشیدن بیماری به سرعت.

CyboFlare دارای یک حالت آنلاین است که می تواند اتصال به یک یا چند دوربین بیش از یک شبکه ارتباطی به طوری که زندگی شعله ور شدن ویدئوها را می توان مشاهده و تجزيه و تحليل توسط دود تشخیص خودکار موتور در زمان واقعی است. دود شرایط گزارش شده با استفاده از دود سطح یک مقدار در محدوده از 0 تا 10 که در آن 0 یعنی بدون دود و 10 نشان می دهد که شعله دارای بالاترین سیگار بیماری است. دود سطح را می توان در زمان واقعی به گیاه DCS به ماشه زنگ و کنترل نادیده گرفتن اقدامات صورت گرفته می تواند به طور خودکار توسط DCS را به شعله ور کردن دود به سرعت. CyboFlare همچنین دارای یک تاریخی که در آن حالت ذخیره دود سطح داده ها می تواند مورد بررسی برای, دود, وضعیت, پیگیری, گزارش و سازمان حفاظت محیط زیست حسابرسی.

CyboSoft ارائه می دهد CyboFlare نرم افزار با دائمی یا سالانه مجوز نرم افزار گزینه های. CyboFlare نرم افزار نسخه ی نمایشی در دسترس است برای مشتریان بالقوه به آزمون خود را ذخیره شعله ور شدن ، CyboSoft نیز میزبان آموزشی برای نشان دادن CyboFlare و امکانات و مزایای آن.

در مورد CyboSoft

CyboSoft رهبر در تکنولوژی کنترل خدمت در سراسر جهان کنترل فرایند کنترل ساختمان و تجهیزات کنترل بازار. CyboSoft انحصاری مدل-رایگان تطبیقی (MFA) کنترل فن آوری به طور خودکار کنترل فرآیندهای فیزیکی عمده دستیابی به موفقیت. هیچ قابل مقایسه با دیگر تکنولوژی دارای تمام ویژگی های از وزارت امور خارجه. CyboSoft دریافت 2007 Frost & Sullivan “شمال امریکا, تکنولوژی, جایزه رهبری” در زمینه اتوماسیون صنعتی. وزارت امور خارجه تنها از لحاظ تجاری موفق هوشمند کنترل می کند که نیاز به مدل های ریاضی.

CyboSoft و وزارت امور خارجه هستند علائم تجاری ثبت شده از CyboSoft عمومی Cybernation Group, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>