سی اعتراض به پراکندگی تساوی واکنش از دولت

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — هفته گذشته مجبور به حذف از تظاهر کنندگان از میدان لافایت بود یک فصل شرم آور در ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و توهین به قانون اساسی ایالات متحده با توجه به آرکانزاس’ سه دموکرات کنگره نامزدها.

دو آرکانزاس آزادیخواه نامزدها و نامزد مستقل برای آمریکا به تصویر کشیده تاکتیک های پلیس سازمان ملل-آمریکایی و غیرقابل دفاع.

در مصاحبه سه نفر از اعضای دولت همه جمهوری خواه کنگره گفت: هیئت رسمی بررسی این حادثه ممکن است مفید اشاره کرد که برخی از حقایق در اختلاف است.

اگر شورش-اقدامات کنترل استفاده شد واقعا در برابر معترضان مسالمت آمیز “و سپس ما یک مشکل داریم در دست ما” گفت: کنگره ایالات متحده ریک کرافورد از جنسبرو. “اما آن را کاملا ممکن است که تظاهرات خشونت آمیز در میان آن جمعیت که گوش دادن به یک dispersement سفارش و آنها هستند که به ارمغان آورد که در.”

دو ساعته تصویری از تظاهرات نوشته شده توسط رویترز نشان می دهد بزرگ, با صدای بلند, پر تنش اما عمدتا صلح آمیز جمعیت پراکنده توسط swift-حرکت سپر-دارای حق اعمال پرسنل اجرای قانون.

مدت کوتاهی پس از 28 دقیقه علامت کسی که فریاد می زند به عنوان اسپری فلفل پرتابه در حال اخراج دود قوطی مستقر هستند و معترضان می زدم به زمین.

تصویری دیگر نشان می دهد که مقامات مجری قانون نوسانی باطوم در تماشاگران و یا با استفاده از سپر خود را به عنوان سلاح های تهاجمی.

در طول عجله تلویزیون استرالیا روزنامه نگاران زده بودند توسط مقامات اجرای قانون در میان آنها زندگی می کنند اخبار و گزارش.

به خیابان ها پاکسازی و مجروح شدند و رسیدگی به زخم های خود را تهمت سخنرانی در باغ گل رز اعلام کرد خود را “متحد از همه معترضان مسالمت آمیز.”

هنگامی که تظاهرکنندگان بوده است اخراج رئیس جمهور و همکاران خود را راه می رفت و بدون دخالت از کاخ سفید به سنت جان Episcopal Church, هدف از حمله آتش سوزی روز قبل.

در خارج از ساختمان تاریخی تهمت های مطرح شده برای تصاویر, برگزاری مقدس در مقابل از او به عنوان دوربین کلیک.

در یک بیانیه کتبی ارسال شده آنلاین, ایالات متحده, پارک پلیس اقدام رئیس گرگوری T. موناهان متهم به “خشونت آمیز معترضان” از “پرتاب پرتابه از جمله آجر بطری آب یخ زده و تند تند مایعات است.”

مقامات پاک این منطقه پس از صدور سه هشدارها به منظور “برای محدود کردن خشونت است که جریان بود,” او گفت:.

در نهایت, پارک پلیس هیچ دستگیری او اضافه شده است.

ویلیام هانسون از چشمه های آب گرم دموکرات به چالش کشیدن در کنگره ایالات متحده بروس Westerman گفت: مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست پلیس “صالح و مشروع علت” و باید نشده است اهداف.

“که من پیدا کردم آن را بسیار نگران کننده برای دیدن اجرای قانون درمان مسالمت آمیز معترضان که در راه” او گفت:. “کشور ما متولد شد و از اعتراض و آن را که از نوع مدنی و تظاهرات مسالمت آمیز تحت متمم اول قانون اساسی که واقعا ما نقل مکان کرد به سمت این” اتحاد کامل تر است که ما در حال تلاش برای رسیدن به. بنابراین هیچ توجیهی برای آن.”

دولت ایالت جویس الیوت کوچک سنگ دموکرات به چالش کشیدن در کنگره ایالات متحده تپه فرانسوی را متهم کرد که مقامات با استفاده از اتحاد جماهیر شوروی به سبک روش برای سرکوب مخالفان است. او آنها را به عنوان این نوع از استراتژی های مورد استفاده توسط “پلیس مخفی در مکان هایی مانند روسیه و مکان های که در آن وجود دارد دیکتاتورها. هرگز من فکر می کنم من می خواهم این را در امریکا است.”

“ما همیشه می دانستند که این تاکتیک استفاده می شد که در جایی دیگر و نه در خود ما مردم است,” او گفت:.

اعضای آرکانزاس’ هیئت نمایندگان کنگره نباید سکوت او اضافه شده است.

“وجود دارد باید به طور کامل بویژه در محکومیت آنچه این رئیس جمهور بود. ما باید انتظار داشت که از مردم ما که به نمایندگی از ما در اولین شاخه از دولت,” او اضافه شده است.

در یک مصاحبه تپه نیز ابراز نگرانی در مورد راه اعتراض به کار گرفته شد.

“من وجود دارد, بنابراین من مطمئن هستم از تمام حقایق” او گفت:. اگر مطبوعات حساب دقیق “من فکر می کنم اجرای قانون محلی می تواند به کار گرفته اند همه چیز بهتر است. آن ظاهر نمی شود متناسب باشد.”

پس از این اقدام پلیس دستگیر شد در فیلم وجود دارد یک رکورد از برخورد مجلس از لیتل راک اشاره کرد.

“من دعوت the Secret Service و پارک پلیس برای بررسی و تعیین اگر اقدامات مناسب صورت گرفته توسط اجرای قانون و یا اگر آنها را متناسب با رفتار و فعالیت های معترضان و اگر لازم توبیخ افرادی که نمی رسیدگی به آن را در راه حق,” او اضافه شده است.

Westerman همچنین گفت که به نفع یک نگاه نزدیک تر است.

“من نمی دانم همه زمینه جزئیات” این نماینده مجلس از چشمه های آب گرم گفت. “اگر وجود دارد متفاوت گزارش آنچه اتفاق افتاده و چرا این اتفاق افتاده است و اگر مردم احساس مانند آن را غیر ضروری استفاده از زور و یا چیزی آره باید وجود داشته باشد برخی از نوع تحقیقات از آنجا که شما می خواهید حقیقت را به بیرون آمدن از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است وجود دارد.”

کرافورد که در حال اجرا است unopposed برای انتخاب مجدد گفت که او شک و تردید از اخبار حساب.

“من نمی گویم که نبود اسپری فلفل یا گاز اشک آور استفاده می شود. اگر وجود دارد آن را بدون علت. من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به راه رفتن به جمعیت معترضان مسالمت آمیز و فقط شروع به پاشش اسپری فلفل یا [اشک] گاز بدون هیچ دلیل,” او گفت:.

“اجازه دهید به پایین آن و کشف کردن که تا به حال فرماندهی و کنترل که به داد و خوب برای استفاده از ضد شورش-اقدامات کنترلی در نقل قول را تمام کردن ‘مسالمت آمیز معترضان'” کرافورد گفت.

به گزارش ایسنا ، جان Boozman در دسترس بود به صحبت با یک خبرنگار درباره هفته گذشته رویارویی با توجه به سخنگوی خود را.

اما مجلس از راجرز با صدور بیانیه ای با تاکید بر اهمیت آزادی بیان و تجمع مسالمت آمیز.

“من شده اند بسیار روشن است که آمریکایی ها که می خواهند به صورت مسالمت آمیز صدایشان شنیده شود باید مسدود در هر صورت. که یک حق اساسی است که باید حفظ شود. به طور مشابه پرسنل اجرای قانون حق دارند برای محافظت از خود باید همه چیز به خشونت کشیده شد,” او گفت:.

“چکیده ای از آنچه در مقابل کاخ سفید می تواند کمک به تعیین اینکه آیا اقداماتی که صورت گرفت یک پاسخ مناسب به آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین” او گفت:. “هر کس باید با تمرکز بر deescalating تنش و که شامل سرویس مخفی و پارک مقامات پلیس.”

به گزارش ایسنا ، روحانی نمی تواند نظر رسیده است.

پرسید که آیا مجلس از Dardanelle بازدید دوشنبه گذشته را درمان معترضان, به عنوان مناسب, سخنگوی جیمز آرنولد پاسخ داد: “سناتور پنبه نبود درگیر و یا آگاهی از تاکتیکی اجرای قانون تصمیم گیری. او از حقوق صلح آمیز معترضان که در حال پیروی از قانون است.”

در کنگره ایالات متحده Steve Buckley کاهش یافته است می گویند که آیا اجرای قانون مقامات به حال پاسخ مناسب است.

در مورد استفاده از زور “هر پاسخ باید اندازه گیری و ریشه در اولویت ایمنی و امنیت جوامع ما” این نماینده مجلس از راجرز گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

با اشاره به اختلافات در جامعه گفت: “ما ملت را التیام بخشد زمانی که مردم خود را حل و فصل به نفی خشونت و درگیر شدن در گفت و گو سالم.”

Womack دموکراتیک حریف Celeste ویلیامز از بلا ویستا به نام دوشنبه گذشته حوادث “عمیقا نگران کننده است.”

“من نگران آن است که واقعا دامن زدن به شعله های آتش از بخش” او گفت:.

“هنگامی که صحبت من فقط به شهروندان به طور منظم آنها خسته آنها کاملا خسته ثابت هرج و مرج در آینده از واشنگتن” او گفت:. “آن را انعکاسی از که ما به عنوان یک ملت است. آن را نمی کند چین با ارزش های ما و هر زمان که ما اجازه رفتن از ارزش های ما در این کشور رفته است و نه به خوبی برای ما است.”

فرانک گیلبرت یک آزادیخواه در حال اجرا در برابر Westerman را متهم کرد که مقامات با استفاده از “حداقل زور” در غارتگران و نیروی بیش از حد مطیع قانون آمریکایی است.

“کسانی که غیر خشونت آمیز معترضان. آنها را به عنوان دشمن” به Tull resident گفت. “آیا شما با آنها به توافق برسند یا نه آنها انجام هر گونه آسیب. تنها چیزی که آنها انجام شد و باعث غم و اندوه برای رئیس جمهور که می خواستم برای رفتن به سوخته کلیسا و یک عکس op. که یک دلیل خوب برای آسیب همکار آمریکایی است.”

دن Whitfield مستقل تلاش برای سرنگون کردن پنبه گفت: دولت اقدامات غیرقابل دفاع.

“آن را بی پروا به خطر انداختن زندگی مردم را فقط برای گرفتن یک عکس برای یک کمپین تبلیغات. [تهمت] حتی در کلیسا. او باز نمی شود و کتاب مقدس است. او نه دعا. او را یک لحظه سکوت. آنها به معنای واقعی کلمه پاک مربع مسالمت آمیز مردم در شیوه های خشونت آمیز. … آن را بی احترامی به کلیسا و به افرادی که در آنجا بودند که به زور برداشته شود. منظور من چیزی شبیه به این هرگز هرگز اتفاق می افتد. این فقط پاک کردن سوء استفاده از قدرت” نامزد از بلا ویستا گفت.

ریکی دیل Harrington آزادیخواه نامزد سنای آمریکا گفت: مقامات باید کار به deescalate تنش نه استوک آنها.

“ما می خواهیم یک راه حل صلح آمیز به این وضعیت” به پاین بلاف resident گفت. “آوردن در مبارزه با نیروی برای درهم شکستن اعتراض به آن نیست را از هر نوع راه حل صلح آمیز. آن را می شود بیشتر خشونت است.”

مایکل Kalagias, Womack را آزادیخواه حریف گفت که او مطمئن نیست چه اتفاقی در پارک لافایت قبل از سفر رئيس جمهور.

اما تظاهرکنندگان حق داشتند در اعتراض به مرگ فلوید و دیگران را در دست اجرای قانون افسران راجرز ساکن گفت.

“خشونت پلیس اتفاق می افتد به مردم از همه رنگ از همه نژادها از همه اعتقادات. … اما آن اتفاق می افتد به طور نامتناسبی به آمریکایی های آفریقایی تبار,” او گفت:. “ما باید برای پایان دادن به خشونت پلیس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>