روزانه مورد تعداد کاهش به 732

آرکانزاس وزارت بهداشت گزارش 732 جدید covid-19 موارد شنبه از دو روز گذشته اما هنوز بسیار بالاتر از متوسط عدد قبل از روز یادبود.

پنج نفر در اثر این بیماری افزایش تلفات در دولت به 399.

در روز شنبه تعداد فعال موارد کمتر از 7000 به 6,499 افرادی که نه بهبود و نه تسلیم به ویروس دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده است. این رقم پایین بود از 7,028 از جمعه.

تعداد تجمعی از covid-19 موارد در آرکانزاس از زمان شروع این بیماری همه گیر در حال حاضر در 37,981 با توجه به بخش بهداشت و درمان.

دوازده از موارد جدید گزارش روز شنبه بودند در تادیبی امکانات با باقی مانده 720 در جامعه مگ Mirivel یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از طریق ایمیل شنبه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

تعداد افراد بستری شده به عنوان یک نتیجه از covid-19 کاهش به 479 شنبه 18 از روز قبل از زمانی که دولت ثبت شده جدید با کیفیت بالا.

تعداد بیماران در هواکش کاهش یافته و چهار به 105, Mirivel گفت.

وجود دارد 5,861 covid-19 تست های انجام شده جمعه با یک رای مثبت از 7.3% افزایش Mirivel گفت: هر چند او افزود که این نرخ تنظیم خواهد شد که بیشتر نتایج آزمون در آمده است.

دولت گزارش دوم بالاترین تک-بعد تعداد موارد جدید پنجشنبه با 1,013 به دنبال 990 موارد جدید جمعه.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

دکتر جوئل Tumlison یک بخش بهداشت و درمان پزشک مشاور برای شیوع پاسخ به نام چهار مورد جدید در مجموع بهتر است در این زمینه از دو روز گذشته اما نه به طور کلی بهتر است.

دولت به نظر می رسد که vacillated بین 500 و 700 موارد جدید در هر روز برای حداقل یک زن و شوهر از هفته اما وقتی آرکانزاس شروع به کاهش دید است “سخت به پیش بینی” Tumlison گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه.

خواستار کاهش 18 بستری شدن در بیمارستان “قابل توجه رها” Tumlison گفت که او متوجه شده است که این درصد از افراد در بیمارستان که در فن بسیار پایین تر از آن حدود دو ماه پیش بود.

او تعجب اگر بیمارستان را نمیفهمد چگونه به درمان بیماران در راه های مختلف می کند که در نهایت نیاز به استفاده از فن برای کمک به آنها را حتی اگر وجود داشته اند که بیشتر افراد بستری در بیمارستان است.

با این وجود Tumlison گفت: دولت باید به صبر کردن برای دیدن اگر تعدادی از بستری شدن در بیمارستان همچنان به روند نزولی طی چند روز آینده.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

“اگر که رخ می دهد که می تواند خبر خوبی برای بیمارستان ها و برای همه ما در اینجا در وزارت امور خارجه,” او گفت:.

یک ایالت ماسک قیمومیت با چند مورد استثنا در اثر دوشنبه در جولای 16 دستور اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در میان موجی مورد اعداد در آرکانزاس و اطراف کشور است.

Tumlison گفت: “این امر می تواند غیر واقعی انتظار برای دیدن هر گونه تفاوت” به عنوان یک نتیجه از ماسک حکم تا زمانی که آن را در اثر حداقل دو هفته.

یک نظر او را شنیده است که به دلیل وجود ماسک حکم در محل ساکنان نیست و نیاز به باقی می ماند اجتماعی فاصله گرفته است. که نمی خواهد کار, او گفت:. “اگر ما به نرخ احتیاط برای یکی دیگر خواهیم ماند که در آن ما در.”

دولت بعید است برای به دست آوردن زمین در برابر ویروس حتی اگر همه می پوشد ماسک اگر آنها نمی تلاش برای ماندن اجتماعی فاصله گرفته است.

“اما اگر مردم همچنان به فضا اگر آنها همچنان به رفتن نیست به جمعیت بزرگ از مردم اگر ما همچنان نگه داشتن خودمان را 6 فوت جدا از یکدیگر و ما اضافه کردن ماسک در بالا از آن زمانی که ما در پس از آن من فکر می کنم که تفاوت را.”

این شهرستان با بیشترین افزایش در covid-19 موارد شنبه شد Pulaski County با 114 St. Francis شهرستان با 52, Washington شهرستان با 40 سباستین شهرستان با 36, شهرستان Craighead با 36 و Benton County با 30.

موارد در Pope County افزایش 17 در Crittenden County 14 در جفرسون کانتی 13 در Sevier County توسط سه نفر و در شهرستان لینکلن ،

در حال حاضر وجود دارد 942 فعال موارد در Pulaski County, کردن از 978 روز قبل از.

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma