مقامات دالاس حذف تگزاس رنجر مجسمه از عشق زمینه

Category: آرکانساس Comments: No comments

دالاس — منتشر شده حساب وحشیانه و نژادپرستانه فصل در تاریخ نخبگان تگزاس تحقیقی آژانس درخواست مقامات دالاس به حذف روز پنج شنبه یک مجسمه از عشق زمین پایانه مسافری که افتخار آژانس.

12-پا بلند مجسمه برنزی از یک تگزاس رنجر به نام “یک شورش یک رنجر” شده است یک نقطه کانونی در ترمینال از سال 1963.

یک کتاب جدید در رنجرز فرقه افتخارارائه شده سرد جزئیات بیشتر در مورد تیره فصل رنجرز تاریخ است. این کتاب توسط سابق جایزه پولیتزر فینالیست reddick سوانسون دیرین خبرنگار اخبار صبح دالاس که در حال حاضر در دانشگاه پیتسبورگ ارومیه می گوید: این مجسمه به تصویر می کشد سروان. بانک جی. کاپیتان شد مسئول یک رنجر مشروط به اعزام در سال 1957 توسط رژیم صهیونیستی. الان لرزد برای نگه داشتن دانش آموزان سیاه پوست از ثبت نام در منسفیلد دبیرستان و تکسارکنا کالج با وجود احکام دادگاه است که باید مانع لرزد از انجام این کار.

سوانسون می گوید سابق خود که روزنامه “بانک ها شد, نوع صورت است که به دلیل وجود یک تصویر معروف از او با تکیه بر یک درخت در مقابل منسفیلد دبیرستان در حالی که یک چهره سیاه و سفید آویزان در تمثال بالاتر از مدرسه با بانک بدون تلاش به آن را.

“و بانک طرفه با اوباش که وجود دارد به نگه داشتن بچه ها سیاه و سفید است. پس او چهره است و یک مجسمه که استقبال مردم به Dallas,” او گفت:.

سوانسون همچنین با اشاره به عنوان “یک شورش یک رنجر” از یک رنجر گزارش از یک صحنه در Grayson County Courthouse در شرمن در سال 1930 زمانی که یک مرد سیاه و سفید ایستاده بود دادگاه برای آزار یک زن. اوباش در نهایت آتش به دادگاه و بو مرد سیاه زنده پس از او به دنبال پناه در یک دادگاه امن است.

پس از رسیدن در میان حاد تنش نژادی موجب مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید, کتاب درخواست مقامات برای حذف مجسمه از فرودگاه ترمینال. فرودگاه سخنگوی Chris Perry گفت: این مجسمه قرار داده خواهد شد در ذخیره سازی در حال حاضر با سرنوشت آن تصمیم گرفته می شود در نهایت توسط این شهرستان در اداره فرهنگ و هنر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>