دانیل رادکلیف در پاسخ به جی کی رولینگ ضد ترانس توییتهایی

Category: کیو نیوز Comments: No comments

هری پاتر دانیل رادکلیف بازیگر اتحاد گذراند طولانی و قدرتمند پاسخ به نویسنده جی کی رولینگ را توییتهایی دربارهی نما مردم در آخر هفته گذشته.

این نویسنده انگلیسی دریافت واکنش شدید پس از تماس با یک ماده با عبارت “افرادی که عادت ماهانه” و استدلال “اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه است.”

تبلیغات

نویسنده توييتها conflating بیولوژیکی جنسی و هویت جنسیتی باعث اتهامات تراجنسی از بسیاری از میلیون ها نفر از پیروان.

در مقاله منتشر شده توسط ما عجیب و غریب پیشگیری از خودکشی, غیر انتفاعی, thalia در پاسخ دانیل رادکلیف نوشت: “زنان تغییر جنسیت زنان هستند.

“هیچ بیانیه ای بر خلاف پاکسازی هویت و عزت مردم تغییر جنسیت می رود و در برابر همه مشاوره داده شده توسط حرفه ای مراقبت های بهداشتی خاص است.

“[آنها] به مراتب بیشتر تخصص در این موضوع از یا جو یا I.”

30 سال بازیگر گفت: 78 درصد از نما و nonbinary جوانان گزارش تجارب تبعیض به دلیل هویت جنسیتی.

“روشن است که ما نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از تغییر جنسیت و nonbinary مردم باطل هویت خود و نه بیشتر باعث آسیب” رادکلیف نوشت.

رادکلیف گفت: او می دانست که رسانه ها ممکن است رنگ خود را از صحبت کردن به عنوان “در جنگ بین J. K. Rowling و خودم.”

“اما آن است که واقعا چیزی است که این مورد و نه آن چه مهم است راست, در حال حاضر,” او نوشت.

“در حالی که جو بدون شک مسئول دوره زندگی من گرفته و به عنوان کسی که افتخار کار کردن با و همچنان به کمک به Trevor پروژه دهه گذشته و فقط به عنوان یک انسان من احساس می کنم مجبور به گفتن چیزی در این لحظه است.”

جی کی رولینگ چهره خونین توییتهایی

در شنبه, JK Rowling موجب واکنش پس از ارسال یک سری از توییت استدلال در بحث از هویت و نادانی بیولوژیکی ،

رولینگ توییتی یک مقاله از Devex.com با عنوان “ایجاد یک برابر بیشتر پست-COVID-19 جهان برای افرادی که عادت ماهانه” نویسنده پرسیدم’افرادی که عادت ماهانه.’ من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?”

او بعد از آن دو برابر پایین نوشته “اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه است.

تبلیغات

“اگر [زیستی] جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است.

“من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را. آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند.

“این ایده که زنان مثل من که بوده ام همدلانه به اطلاعرسانی دهه احساس خویشاوندی چرا که آنها آسیب پذیر در همان راه به عنوان زنان — یعنی به خشونت مردان — ‘نفرت’ ترانس مردم چون آنها فکر می کنم که واقعی است و در زندگی عواقب — یک مزخرف.

“من احترام هر ترانس فرد مناسب برای زندگی به هیچ وجه احساس می کند که معتبر و راحت به آنها.

“من می خواهم با شما اگر شما مورد تبعیض قرار بر این اساس بودن trans. در همان زمان زندگی من شده است به شکل زن بودن. من باور نمی کنم آن را نفرت انگیز می گویند.”

رولینگ آمده است در زیر آتش anti-ترانس views قبل از جمله در سال 2018 هنگامی که او دوست داشت یک صدای جیر جیر تماس زنان تغییر جنسیت “در لباس”.

در آن زمان سخنگوی سرزنش حرکت کی رولینگ “نگه داشتن تلفن او را به اشتباه” طول “یک دست و پا چلفتی, middle-aged لحظه”.

دانیل رادکلیف به درخواست طرفداران هری پاتر

در بیانیه خود, دانیل رادکلیف به کارگردانی خوانندگان به Trevor پروژه راهنمای به عنوان یک متحد به نما و Nonbinary جوانان منابع. این توضیح می دهد که تفاوت بین جنس و جنسیت و مشاوره در درک ترانس و nonbinary هویت.

رادکلیف نیز به طور مستقیم خطاب به طرفداران هری پاتر با یک عذرخواهی.

“به تمام افرادی که در حال حاضر احساس می کنید که تجربه خود را از این کتاب شده است مخدوش و یا کاهش من عمیقا متاسفم برای درد این دیدگاه باعث شده شما,” او نوشت.

“من واقعا امیدوارم که شما لازم نیست به طور کامل از دست دادن چیزی با ارزش بود در این داستان به شما.

“اگر این کتاب به شما آموخت که عشق قوی ترین نیروی در جهان قادر به غلبه بر هر چیزی; اگر آنها به شما آموخت که قدرت در تنوع و ایده های جزمی از تمیزی منجر به سرکوب گروه های آسیب پذیر; اگر شما بر این باورند که یک شخصیت خاص است trans nonbinary یا جنسیتی مایع و یا که آنها همجنسگرا و یا دو جنسی; اگر شما یافت هر چیزی در این داستان که طنین انداز با شما و کمک به شما در هر زمان در زندگی خود را — پس از آن است که بین شما و این کتاب است که شما به عنوان خوانده شده و آن مقدس است.”

“و به نظر من هیچ کس نمی تواند لمس است. آن را به معنی آنچه در آن به معنی. من امیدوارم که این نظرات را نمی خودگذشتگی است که بیش از حد.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>