DarkOwl LLC دنور مبتنی بر امنیت سایبر شرکت متخصص در darknet اطلاعات مفتخر است تا یک همکاری جدید با CyberQ ،

CyberQ گروه نظارت و تجزیه و تحلیل darknet جوامع به نمایندگی از مشتریان خود رله اطلاعات در مورد حملات و تهدیدات و شواهد exfiltrated داده است. با توجه به پیچیده و پنهان طبیعت از بسیاری از این منابع ابزار خودکار هستند که باید برای تجزیه و تحلیل موثر و آرشیو ارتباطی است که رخ می دهد. وارد DarkOwl که به طور خودکار به صورت ناشناس و به طور مداوم جمع آوری شاخص ها و رتبه های عملی داده ها از darknet 24/7/365.

CyberQ مدیر عامل گروه کریس وودز اظهار داشت: “به عنوان یک بین المللی برنده جایزه امنیتی ارائه دهنده خدمات ما بسیاری از مشتریان با پیچیده مورد نیاز است. ما همیشه به دنبال انقلابی سرویس های امنیتی و فشار برای بینش بیشتر به darknet. بسیاری از cybercriminals به برقراری ارتباط برنامه و به اشتراک گذاری سوء استفاده خود را در سراسر این darknet ایجاد یک جامعه از مهاجمان از بقیه جهان. همکاری ما با DarkOwl اجازه خواهد داد که ما به ارائه به مشتریان ما حتی با بینش عمیق تر به تهدید طبیعت darknet.”

این دو شرکت پیوست و نیروهای خود را برای ارائه CyberQ مشتریان با یک بینش عمیق تر به darknet. همراه با بسیاری از داده های مختلف نقاط تیره جغد پشتیبانی از دو بخش اصلی خدمات برای CyberQ گروه:
● نقض مستمر خدمات تشخیص
● انسان شناسایی
 
“ما خیلی خوشحال به کار CyberQ گروه آنها به خوبی مشهور در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده استوار است. ما از نزدیک کار با آنها را به ارائه دقیق تر و غنی شده مشاهده روی رشد کوچک از darknet دادن مشتریان خود را اضافی اعتماد به نفس است که آنها اطلاع داده خواهد شد و آماده برای حملات گفت:” علامت گذاری Turnage مدیر عامل شرکت DarkOwl.
 
در مورد CyberQ
CyberQ گروه برنده جایزه بر اساس UK-cyber security ارائه دهنده خدمات با رسیدن به جهانی با داشتن دفاتر در اروپا و آمریکا و آسیا است. هسته اصلی تیم متشکل از مجرب سایبر و حرفه ای ریسک آنها کارشناسان در موضوع کمک به مشتریان برای انتخاب ترکیب مناسبی از این راه حل های امنیتی و خدمات است.
 
 
در مورد DarkOwl
DarkOwl تاسیس شد در سال 2016 با ماموریت جمع آوری گسترده ترین مجموعه از darknet مطالب موجود در cyber-صنایع دفاع و ساخت که اطلاعات هر دو در دسترس و با ارزش را به مشتریان خود. با توانمند سازی مشتریان خود به چشم در darknet DarkOwl سازمان را قادر می سازد تا به طور کامل خود را درک امنیت و استقرار و شناسایی پتانسیل نقض کاهش آنها را به سرعت و بررسی و حتی دورترین و بیشتر مبهم می رسد از اینترنت است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de