داسو Systèmes’ 3DEXPERIENCE آزمایشگاه باز COVID-19 جامعه با استفاده از عطسه شبیه سازی برای حمایت از PPE طراحی

Category: وب وایر Comments: No comments

داسو Systèmes است که با استفاده از علمی شبیه سازی انسان عطسه برای حمایت از توسعه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) پروژه های در 3DEXPERIENCE آزمایشگاه باز COVID-19 جامعه آنلاین به عنوان بخشی از تلاش های مشترک به سرعت جواب برآورده نشده نیازهای فوری طول COVID-19 بیماری همه گیر. عطسه یکی از راه های است که عوامل بیماری زا از جمله COVID-19 گسترش. این شبیه سازی استفاده می شود به نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که یک فرد عطسه برای درک بهتر اثر متفاوت PPE در حال توسعه و مستقر شده و برای کمک به بهبود خود را طراحی.

داسو Systèmes استفاده از آن SIMULIA PowerFLOW شبیه سازی برنامه های کاربردی به منظور توسعه یک محاسباتی شبیه سازی از یک عطسه به ارائه بینش به جریان فیزیک عطسه. SIMULIA است که در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده در صنعت هوافضا و صنعت خودرو به تولید پویا شبیه سازی سیالات و جریان هوا.

علمی شبیه سازی از یک عطسه با استفاده از SIMULIA است بر اساس اطلاعات منتشر شده از جمله گاز سرعت به عنوان یک تابع از زمان خروج از دهان و همچنین قطرات اندازه ذرات و توزیع. در نتیجه مدل های واقع بینانه از عطسه نشان داد در یک ویدیو که نشان می دهد مسیر های مختلف مخاط ذرات ساطع شده از طریق هوا در حالی که عطسه و که در آن ذرات رسوب بر روی سطوح از یک محافظ فردی و همچنین ذرات کوچک هستند که قطرات پشت یک سپر و آمد به نزدیکی محافظت فردی است. شبیه سازی هستند محاسباتی کارآمد اجازه می دهد برای سریع اکتشاف فضا طراحی است که می تواند شامل سپر طول و عرض و فاصله بین افراد است.

داسو Systèmes’ 3DEXPERIENCE آزمایشگاه راه اندازی چندین طرح که اهرم مشترک هوش جمعی از طراحان و مهندسین و دانشمندان سازندگان و دیگران – از جمله شبیه سازی متخصصان در 3DEXPERIENCE پلت فرم به سرعت در حال, منبع, واجد شرایط, طراحی, مهندسی و تولید راه حل های که می تواند به حل مسائل و سود محلی بیمارستان در طی این بیماری همه گیر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد علمی شبیه سازی نتایج حاصل از عطسه های مختلف PPE در باز COVID-19 جامعه: https://go.3ds.com/opencovid19

سلب مسئولیت فوق اشاره ویدئو:
© 2020 داسو Systèmes. تمام حقوق محفوظ است.
شبیه سازی(ع) توسط داسو Systèmes و دیگر ویژگی های و یا اطلاعات عملیاتی نشان داده شده در این ویدئو ارائه شده به عنوان یک تصویر هستند و برای مقاصد اطلاعاتی تنها. هر گونه استفاده از اطلاعات ارائه شده در و یا مشتق شده از این فیلم در بیننده تنها خطر و داسو Systèmes سلب مسئولیت مرتبط.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>