کاردینال جورج پل دادگاه عالی درخواست تجدید نظر در برابر محکومیت خود را برای سوء استفاده از دو choirboys اقدام خواهد شد و در ماه مارس است. دادگاه اعلام کرد که شنیدن در مورد 11 و 12 مارس. خبر می آید زیر ویکتوریا مدیر تعقیب حذف برخی از اتهامات بیش از این گزارش از پل اصلی محاکمه.

قاضی پیتر Kidd قبلا محکوم جورج پل به شش سال زندان در ماه مارس سال گذشته است. حکم حمل غیر مشروط دوره سه سال و هشت ماه.

تبلیغات

پس از محکومیت پل وکلا در زمان خود مورد ویکتوریا دادگاه تجدید نظر. در ماه اوت دو نفر از سه نفر از قضات دادگاه روشن کردن اولیه زمین که درخواست تجدید نظر است که هیئت داوران حکم غیر منطقی بود. تمام سه قاضی به اتفاق آرا رد دو به دلایل دیگر از درخواست تجدید نظر این ادعا خطاهای در حال اجرا از دادگاه.

پل مدافعان تصرف در مخالف با نظر یک قاضی در یک زمین به ادامه ادعای بی گناهی خود را.

تحقیر اتهامات بیش از جورج پل آزمایش کاهش یافته است

در همین حال ویکتوریا دادستان دیروز کاهش یافته اضافی 28 اتهامات عنوان شده علیه رسانه ها بیش از گزارش خود در طول پل اصلی محاکمه. قاضی پیتر Kidd اصل اعمال سرکوب سفارش در هر گزارش از محاکمه. اما رسانه های خارج از استرالیا و رسانه های اجتماعی به بیرون درز اطلاعات از جمله حکم گناه. که منجر به این وضعیت عجیب و غریب که در آن استرالیا در رسانه ها نمی تواند گزارش یک واقعیت در حال حاضر شناخته شده به بسیاری از استرالیایی ها.

هزینه ناشی از موارد از رسانه ها اشاره در حکم و یا گزارش که آنها نمی تواند گزارش یک مورد خاص.

با وجود حذف از 28 اتهامات دیروز بیشتر از 100 اتهامات باقی می ماند و برجسته در برابر رسانه های مختلف.

جورج پل محکوم کودک بدرفتار باقی می ماند یک کاردینال

اگر چه محکوم در یک تعداد از جنسی از یک کودک زیر سن 16 و چهار فقره ارتکاب یک عمل زشت و یا در حضور یک کودک پل باقی مانده است یک کاردینال.

واتیکان قبلا نشان داد که پاپ را اقدام علیه پل هنگامی که همه راه های قانونی و خسته هستند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im