داوائو سیتی, شهردار, استخدام همجنسگرایان+ برای COVID توزیع مواد غذایی

Category: کیو نیوز Comments: No comments

در مواجهه با مقامات فاسد به دور اضطراری برنج لوازم داوائو سیتی, شهردار سارا Duterte به نام محلی همجنسگرایان+ جامعه کمک کند. شهرستان داوائو در جنوب فیلیپین جزیره میندانائو. شهردار گفت که او را انتخاب همجنسگرایان+ جامعه از آنجا که مردم به عنوان موضوع به حاشیه راندن آنها درک نیاز برای ورود.

“ما نیاز به انجام این کار برای کسانی که تردید از ساختار سیاسی و یا کسانی که از دست رفته توسط barangay [منطقه] مقامات. ما نیاز به پیدا کردن یکی دیگر از ساختار برای کمک به پیدا کردن کسانی که نیاز به برنج کمک کند.”

تبلیغات

محلی کمیسر شهری فقیر نورمن Baloro سازماندهی انجام است. او داوطلب خدمت سربازی همجنسگرایان+, فارغ التحصیلان, دانشجویان و کارکنان فیلیپین کالج زنان و دیگر اعضای محلی همجنسگرایان+ جامعه است. داوطلبان صعود 4,315 کیسه های برنج. آنها سپس توزیع برنج به فقیر در 181 خارج از شهر 182 barangays. هنگامی که یک barangay رد برنج برگزارکنندگان تقسیم سهم خود را در میان دیگر مناطق.

پس از توزیع موفق به داوائو سیتی, شهردار سارا Duterte تشکر همجنسگرایان+ جامعه است.

“آنها سزاوار دور از تشویق زیرا آنها در نهایت به پایان رسید. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.”

او گفت که همجنسگرایان+ جامعه به طور داوطلبانه برای کمک به هموطنان خود با وجود تاثیر COVID-19 در جامعه خود را.

Davao City Mayor
تصویر: نورمن Baloro Facebook

نورمن Baloro, همجنسگرایان, Davao City ائتلاف

نورمن Baloro ارسال شده در Facebook در مورد تلاش.

“کسی که احساس قدردانی را همیشه بیشتر از انتظار است.

“از طرف همجنسگرایان Davao City ائتلاف و کل جامعه همجنسگرایان در شهرستان داوائو, من به شدت سپاسگزار برای این شناخت.”

نورمن تشکر همکار خود همجنسگرایان+ اعضای جامعه را در زمان و تلاش. او اشاره کرد که برخی از کسانی که آنها را تحویل مواد غذایی به خواهد در غیر این صورت باید به حال هیچ کمک.

او همچنین گفت: همجنسگرایان+ جامعه ادامه خواهد داد برای ترویج شمول. بیشتر او اشاره کرد جامعه خود تمایل به ارائه کمک های آینده به شهروندان خود را.


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>