دیویس ویلیامسون آماده برای راه اندازی مجدد

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — آنتونی دیویس و صهیون ویلیامسون می گویند که آنها آماده هستند برای دوباره باز شب.

دیویس تمرین روز شنبه برای اولین بار پس از برخوردی خشن روبرو شدن در یک چشم و در طول لس آنجلس لیکرز’ داد و بیداد, درب بازکن, در هفته گذشته گفت: این طرح برای او به بازی زمانی که لیکرز صورت لس آنجلس کلیپرز در اولین بذر بازی برای هر دو تیم امشب.

و ویلیامسون نیز گفت: او می خواهد به بازی پس از اتمام دومین روز متوالی تمرین با نیواورلئان. ویلیامسون از دست رفته نزدیک به دو هفته از کار در داخل حباب در والت دیزنی جهان است زیرا او برای یک اورژانس خانواده و پس از آن تا به حال به قرنطینه برای چهار روز پس از بازگشت او.

New Orleans, مربی آلوین Gentry گفت ویلیامسون در دسترس خواهد بود یک بازی در زمان تصمیم گیری است.

“من می خواهم به حلقه. که چقدر من هستم. من هرگز به تغییر” ویلیامسون گفت. “من رفتن به می خواهید به حلقه. ساده به عنوان آن است.”

پلیکان صورت یوتا در اولین بازی امشب وقتی NBA بازگشت به اقدام واقعی برای اولین بار در 141 روز. Gentry گفت: پلیکان را به دنبال خواهد داشت و به توصیه تیم پزشکی کارکنان قبل از اتخاذ تصمیم نهایی در ویلیامسون در دسترس است.

دیویس گفت که او یک بار به ملاقات بیشتر با تیم پزشکان اما نشان داد که او را در انتظار در صف.

“چشم اخذ شده است بهتر است راه بهتر از زمانی که من در ابتدا ضربه کردم. … در حال حرکت در مسیر درست” دیویس گفت:.

کمیسر آینده

کمیسر NBA آدم نقره ای در حال برنامه ریزی برای حضور در بازی امروز در دیزنی. او نمی خواهد بود قادر به در “حباب” چون او نبوده است قرنطینه و آزمایش روزانه مانند بازیکنان و مربیان و کارکنان و خبرنگاران در حباب هستند.

او گفت: ABC “صبح به خیر آمریکا” که او همچنان امیدوار حباب کار خواهد کرد. NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط گفت: آخرین دور از آزمایش 344 بازیکنان آمد با نتایج مثبت — متوالی دوم گزارش-منفی.

“ما باید اعتماد به نفس در این پروتکل که ما طراحی شده است. … آن را در واقع یک مهر و موم شده, حباب, اما هر کسی که در آن دانشگاه است و تست شده به صورت روزانه” نقره گفت. “آنها در حال گرفتن فوق العاده احتیاطی. تنها زمانی آنها با پوشیدن ماسک زمانی است که آنها در واقع بازی بسکتبال.”

نقره ای گفت که او و NBA را از نزدیک نظارت بر وضعیت کلی در فلوریدا است که کانون برای این ویروس در حال حاضر برای ماه و همچنین به عنوان آنچه که اتفاق می افتد با لیگ اصلی بیس بال — که حتی یک هفته به آن فصل در حال حاضر دیده می شود برخی از بازی ها به نام بعد از بسیاری از اعضای Miami Marlins آزمایش مثبت برای coronavirus.

نقره گفت: باید شیوع اتفاق می افتد در دیزنی او هیچ تردیدی در مورد توقف و راه اندازی مجدد و یا خاموش کردن آن به طور کامل.

“آن سلامت و ایمنی برای اولین بار. که همیشه ما راهنمایانی که رفتن به این” نقره گفت. “ما کار بسیار نزدیک با بازیکنان ارتباط و تمام تیم ها در این. … ما به شوخی گفته اند اما شاید این خیلی خنده دار است که امن ترین محل در جهان ممکن است در این پردیس در دیزنی در حال حاضر. اما اگر آن را به نوبه خود نمی تواند در این مورد ما قطعا متوقف خواهد بود.”

تست ارائه شده

NBA گفت: از آن ارائه خواهد شد “هزاران بدون هزینه” coronavirus آزمون در هر دو منطقه اورلاندو بیشتر و در تیم های دیگر بازارهای سراسر کشور. برنامه را اجرا خواهد کرد از طریق اوت و بخشی از پروتکل های که کار می کرد با ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط در طول مذاکرات با خیال راحت به راه اندازی مجدد شود.

NBA کار با ملی شهری لیگ را امتحان کنید و مستقیم خیلی از کسانی که تست منابع برای جوامع به حاشیه رانده شده از رنگ است که در آن دسترسی به تست در غیر این صورت ممکن کمیاب است.

گزارش آسیب

هوستون گارد اریک گوردون می تواند از دست دادن بسیاری از بذر بازی با یک رگ به رگ سمت چپ مچ پا است که او رنج می برد در روز سه شنبه داد و بیداد کرد. حتی اگر گوردون می توانید بازی را در دو هفته این خرس ذکر است که این موشک’ هشت بذر بازی آمده در طول 15 روز جمعه شروع.

ممفیس گفت: گارد Tyus جونز زانو درد خواهد شد و دوباره مورد بررسی در حدود یک هفته است. اگر آن زمان دارای قاب جونز را از دست چهار نفر از گریزلیز’ هشت بذر بازی در دیزنی.

FILE - In this Tuesday, March 3, 2020, file photo, Los Angeles Lakers forward Anthony Davis shoots during the first half of an NBA basketball game against the Philadelphia 76ers in Los Angeles. Davis left his team’s scrimmage against the Orlando Magic on Saturday, July 25, 2020, after being poked in the right eye and is listed as day-to-day. (AP Photo/Mark J. Terrill, File)

فایل – در این سهشنبه, مارس 3, 2020, فایل, عکس, لس آنجلس لیکرز به جلو آنتونی دیویس شاخه در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی برابر فیلادلفیا 76ers در لس آنجلس. دیویس چپ تیم خود داد و بیداد برابر اورلاندو سحر و جادو در شنبه 25 ژوئیه سال 2020 بعد از اینکه جلو چشم راست و ذکر شده است که روز به روز. (AP Photo/Mark J. Terrill فایل)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید