د Blasio متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از “قصور” در coronavirus

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های اجرایی در coronavirus تست شهردار, بیل د Blasio درجه حرارت رو به افزایش است.

این دموکرات شدت انتقاد کرد رئیس جمهور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری در خود هفتگی رادیو بخش جمعه. هدف: CDC قوانین الزام دولت ها و شهرداری ها به ارسال نمونه های مشکوک به حامل پاتوژن رمان به فدرال labs—سیاست او گفت: verges در “قصور.”


“این واقعا مسخره” د Blasio گفت. “در یک بحران, شما در واقع باید به بداهه نوازی و ایجاد و عدم تمرکز و آنها آن را انجام نمی. و این است که از یک, آشفته, ظروف سرباز یا مسافر به یک شکست بسیار به سرعت.”

اظهارات این شهرستان در انتظار کلمه از واشنگتن دی سی در مورد اینکه آیا هشتم فردی در پنج بخش نیویورک آزمایش برای بیماری های دستگاه تنفسی است که در واقع آلوده. تا کنون هیچ کس در بزرگ اپل دارای آزمایش مثبت برای ویروس. اما این بیماری را گسترش سریع از طریق آسیای میانه و اروپا منجر شده د Blasio دولت به این نتیجه ورود خود را در شهر نیویورک اجتناب ناپذیر است.

شهردار گفت نیویورکی برگزاری نمایشگاه نشانه های عمل کرده اند مناسب با گزارش به بیمارستان و بهداشت شهرستان بخش آزمایشگاهی و اضطراری ظرفیت “استاندارد طلا در کشور است.” اما د Blasio استدلال کرد که CDC و رئیس جمهور را نادیده گرفته و درخواست خود را به اجازه می دهد این شهرستان برای استفاده از تمامی دانشکده ها و امکانات در پرداختن به بحران است.

این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری اصرار او انتقاد کرده بود کمی برای انجام با خود شخصی و حزبی گریزی به مغلوب ساختن پیشی جستن—هر چند او نمی تواند مقاومت در برابر گرفتن یک شات در فرمانده کل قوا تصمیم به قرار دادن معاون رئیس جمهور مسئول نظارت بر فدرال در پاسخ به شیوع بیماری است.

“این است و نه سیاسی. این فقط در مورد واقعی مدیریت و رهبری” د Blasio گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس نمی تواند سازماندهی دو برای ناهار. منظورم این است که باور نکردنی است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>