د Blasio و بانوی اول اعلام $3M رستوران امداد برنامه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهردار بیل د Blasio و همسرش, Chirlane McCray ارائه مالی معادل یک مات و متحیر کردن-bouche به شهر رستوران کارگران رنج می برند که به دلیل همه گیر shutdown.

شهردار شهرs بانوی اول اعلام کرد: رستوران تجدید حیات برنامه 3 میلیون دلار سرمایه گذاری در 100 رستوران در سراسر 27 محله در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

“همانطور که ما حرکت و نزدیک به بازگشایی این شهر اقتصاد, ما باید تمایل به ما در کسب و کارهای کوچک—قلب و روح از محله های ما—به خصوص رستوران های ما” McCray گفت.


این برنامه در راستای کمک به رستوران کارگران بیش از صاحبان. اندازه گیری امید به بازگرداندن 1,000 آواره رستوران کارگران در 20 دلار دستمزد و ارائه 53,000 وعده های غذایی رایگان برای کسانی که غذا خوردن در شرکت موسسات. رستوران کارگران واجد شرایط برای یک بار پرداخت نقدی از $500.

این برنامه به بودجه در بخش, توسط شهردار صندوق—که متکی بر کمک های مردمی و یکی از دستمزد عادلانه ائتلاف.

“ما بر این باوریم که کسب و کارهای کوچک ستون فقرات جوامع ما و در خدمت به عنوان حیاتی اقتصادی هاب” گفت: لاتویا Williford صندوق را مدیر اجرایی. “همین دلیل است که شهردار صندوق سرمایه گذاری 1.4 میلیون دلار برای کمک به رستوران ارائه زندگی-دستمزد مشاغل به کارگران که از دست رفته کار در طول Covid-19.”

صاحبان رستوران ها که انتخاب می شوند به رستوران تجدید حیات برنامه باید متعهد به ارائه به کارگران $15 حداقل دستمزد بالای راهنمایی در ظرف پنج سال از پایان دادن به برنامه.

“ما نمی توانیم بازگشت به کسب و کار به طور معمول” Williford گفت. “این برنامه به ما کمک می کند هموار کردن مسیر رو به جلو است.”

روشن نیست چقدر از تاثیر دولت طرح خواهد شد. صنعت مهمان نوازی است التماس برای “مهمان نوازی طرح مارشال.” شهر برآورد وجود دارد بیش از 27 ، 000 رستوران در سراسر پنج بخش نیویورک تقریبا همه بودند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

اما برای 100 رستوران ها و برخی از کمک در راه است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>