د Blasio اعلام وضعیت اضطراری در

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Shoppers wear face masks and sanitize their hands on the sidewalk in New York City | AP Photo

خریداران پوشیدن ماسک و پاکسازی دست خود را بر روی پیاده رو در شهر نیویورک | عکس از آسوشیتدپرس

شهردار بیل د Blasio رسما اعلام وضعیت اضطراری در شهر نیویورک روز شنبه در پاسخ به کروناویروس همه گیر اتخاذ تر شوم تن از حد معمول به او هشدار داد که این امر می تواند ماه قبل از زندگی را به حالت عادی بازگشت.

“ما در حال وارد شدن به یک وضعیت که در آن تنها قیاس است جنگ” د Blasio به خبرنگاران گفت: در طول پنج شنبه اخبار جلسه.

تبلیغات

این شهر رسیده و 95 مورد از این ویروس در روز پنج شنبه و شهردار پیش بینی تعداد خواهد بالون به 1000 تا هفته آینده.

با برادوی رفتن تیره و حوادث مربوط به بیش از 500 نفر تحت لغو سفارش توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو, de Blasio با امضای یک اعلامیه اضطراری است که به او قدرت را به تصویب برسانند و حتی بیشتر اقدامات سخت گیرانه. قدرت هیچ یک از آن د Blasio است استناد هنوز شامل اعمال مقررات منع رفت و آمد محدود کردن که می توانید وارد کنید و ترک برخی از نقاط شهر بسته شدن حمل و نقل عمومی و سهمیه بندی منابع و سفارش وسایل نقلیه و یا مردم در خیابان ها.

“24 ساعت گذشته بوده است بسیار جدی” د Blasio گفت. “آخرین شب آن را فقط به نظر می رسید مانند جهان وارونه در این دوره از چند ساعت.”

د Blasio گفت که او و کومو بودند در توافق بر روی دستور shutdown از رویدادهای مهم و الزامی است که کوچکتر سالن رستوران ها و کافه ها است که کمتر از 500 نفر تنها اجازه می دهد در نیمه عادی ظرفیت قانونی.

او پیش بینی کرد برخی از کسب و کار خواهد بود مجبور به پایین به دلیل محدودیت ظرفیت و گفت: این امر به احتمال زیاد ماه قبل از مکانهای مانند Madison Square Garden, Radio City Music Hall و بارکلیز مرکز می تواند بازگشایی شده است.

“این واقعا می تواند نوع یک سوراخ در زندگی ما و این دردناک است. آن چیزی است که ما همیشه می خواهید به انجام, اما این چیزی است که ما را به انجام,” او گفت:. “هیچ یک از ما می خواست به این اقدام مگر اینکه آن را 100 درصد لازم است.”

وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر coronavirus مربوط به مرگ و میر در این شهرستان اما مرگ و میر به طور گسترده ای انتظار می رود. “ما در حال رفتن به از دست دادن برخی از هموطنان ما نیروهای جدید است. که متاسفانه اجتناب ناپذیر است” de Blasio گفت.

این شهرستان آماده است تا حتی باز کردن بخش های مراقبت ويژه در پارکینگ و چادر باید تبدیل شده که لازم است شهردار گفت. وجود دارد 5,000 هواکش در دست است.

د Blasio گفت: سه نهاد — عمومی شهرستان, مدارس, حمل و نقل عمومی و سیستم مراقبت های بهداشتی — باز خواهد ماند در تمام هزینه.

این شهر به طور موقت تعطیل مدارس دو در یک برانکس ساختمان صبح روز پنجشنبه پس از یک کودک گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus هر چند مقامات رسمی تایید نشده است که تشخیص است.

در مواجهه با فدرال موانع که مانع این شهرستان از انجام تست برای ویروس را در یک مقیاس گسترده de Blasio گفت: حمایت از او labs هجوم دولت فدرال و انجام تست خودکار حتی بدون مجوز.

“ما می خواهم به انجام در مقیاس گسترده ای تست. ما می توانیم آن را بدون دولت فدرال آینده” د Blasio گفت.

“شده است وجود دارد بحث از محلات در نظر گرفتن امور به دست خود. اعتقاد من این است که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما نمی تواند این فدرال تصویب. و من فکر می کنم این است که با صراحت آخرین شانس. من فکر می کنم اگر رئیس جمهور ایالات متحده و FDA نمی دهد ما تایید من نیست, سرزنش هر محل هر شرکت و هر کسی که فقط تصمیم به انجام هر نوع تست می توانید آنها را در این نقطه و ما با همه آنها را.”

د Blasio و مقامات بهداشت عمومی تاکید کرد که بیمارستان ها و پزشکان دفاتر باید با انجام آزمایش در بیمارانی که تب و سرفه خشک و لازم نیست آنفولانزا و یا سایر شرایط معمول. شده است وجود دارد گسترده سردرگمی ناشی از سرعت در حال تغییر معیار برای آزمون پیشرو به مردم با علائم و نشانه بودن تبدیل به دور.

ده درصد از نیروی کار شهرستان در حال حاضر قادر به ارتباط از راه دور اضافه می کند که تا حدود 35,000 مردم است. در میان کارگران که هنوز هم خواهد شد به گزارش در فرد 20 درصد خواهد بود مبهوت برنامه. کارگران شهرستان گفت: سیاسی در اوایل روز پنج شنبه که آنها شده اند متضاد ارشاد از ناظران در کار از خانه.

ویژه انتخابات برنامه ریزی شده برای مارس 24 برای ملکه قصبه رئیس جمهور رو به جلو خواهد رفت اما شهردار تشویق مبارزات انتخاباتی را به حالت تعلیق درب-به-درب canvassing و به جای کمپین تقریبا.

“ما در حال برخورد با یک چالش بی سابقه اما من فکر می کنم آن است که یک امضای پایدار دموکراسی که انتخابات اتفاق می افتد زمانی که برنامه ریزی شده” de Blasio گفت.

وال استریت تجاری ادامه خواهد داد هر چند برخی از تغییرات ممکن است در بورس اوراق بهادار طبقه تجاری. مدیر عامل شرکت بورس و دیگر رهبران کسب و کار ملاقات با د Blasio در تالار شهر دوشنبه.

“ما شدیدا اختصاص داده شده به نگه داشتن بازار رفتن” شهردار گفت.

با وجود عظیم اختلال در زندگی روزانه de Blasio گفت نیویورکی است که در آن از حد — که آنها می توانند بازدید از رستوران ها و کسب و کار است که رعایت محدودیت ظرفیت و بیرون رفتن در تاریخ خوب است اگر چه آن ممکن است عاقلانه به مطمئن شوید که تاریخ خود را نمی احساس بیمار.

“این خطرناک است برای جلوگیری از زندگی” de Blasio گفت. “این یک بحران است. اما این یک بحران است که یک روز به پایان برسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>