د Blasio میدارد به سرب اقتصادی راه اندازی مجدد طرح

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهردار بیل د Blasio شنود گذاشته در شهرستان مغز اعتماد از کار دولت و املاک و مستغلات و همچنین همسر خود را به گرد هم می آیند برای بازگشایی نیویورک اقتصاد با تمرکز بر رفع نابرابری.

“ما باید به مردم بازگشت به کار” شهردار گفت:. “من می خواهم به مردم بازگشت به کار که آیا آنها کار بر روی دیوار خیابان و یا در یک bodega.”

شهردار به اصطلاح “عادلانه بازیابی نیروی کار” خواهد بود به رهبری Chirlane McCray, همسرش, و معاون شهردار Phil Thompson.


“این است که بر اساس ایده هایی که آنها هر دو توسعه یافته در چند روز گذشته برای رسیدگی فوری اختلافات بلکه به مطمئن شوید که ما آدرس این اختلافات بیشتر به طور کامل در ما بهبود برنامه های پیش رو” د Blasio گفت.

جانبازان از قبل از بحران اقتصادی سابق-معاون فرماندار ریچارد Ravitch و کارل Weisbrod سابق برنامه ریزی شهرستان کمیسر هر دو با سنگین روابط به صنعت املاک و مستغلات خواهد وزن در د Blasio بهبود شوراها.

“دیک Ravitch سابق معاون فرماندار ایالت نیویورک یک افسانه است. [او] یکی از افرادی که کمک کرد تا این شهر برای زنده ماندن بحران مالی از سال 1970 یکی از نوآوران را دیدم که ما از طریق” شهردار گفت.

جنیفر Austin جونز ضد فقر مدافع و رئیس فدراسیون پروتستان رفاه سازمان هنری Garido سر از شهر بزرگترین شهرداری اتحادیه منطقه شورای 37 و لیز نیومارک کریگ آشپز و کارآفرین نیز بخشی از نیروی کار.

“ما نمی فقط نیاز به یک ریکاوری نیاز داریم یک تحول” شهردار گفت. “ما نیاز به خیلی دورتر بروید, شما نیاز به این درد لحظه دشوار و تبدیل آن به چیزی که ما می توانید پس از ساخت برای بهتر شهر است.”

این نیروی کار است که در آغاز ماه مه خواهد بود تقسیم به بخش های مختلف مانند کسب و کار کوچک, هنر, وال استریت و جمعیت توسط افراد حرفه ای با تخصص در این زمینه.

شهردار قول داده رئوس مطالب خود را طرح بازیابی ژوئن 1.

این گروه را نیز لمس بهداشت و درمان مسائل و گرمایش جهانی, de Blasio گفت.

شهردار همچنین اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک منشور تجدید نظر کمیسیون برای رسیدگی به بزرگتر مسائل ساختاری در دولت شهرستان.

“این جایی است که قادر به چیزهای بزرگ—مردم این شهر قادر به چیزهای بزرگ—همه شما را به شرکت در طول سال در شهر نیویورک بیشتر و بیشتر. در حال حاضر اجازه دهید آن را منصفانه و عادلانه در حال حاضر اجازه دهید به جایی ما هرگز قبل بوده است که همان روح جدید مقابله تصور یک جهان است که هنوز وجود ندارد و ساختمان آن” د Blasio گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>