د Blasio می گوید گزارش تماس برای اجاره افزایش است “گمراه کننده”

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهردار بیل د Blasio را رد کرد و اجاره دستورالعمل هیئت مدیره گزارش خواستار افزایش توصیف آن به عنوان “گمراه کننده” و تجدید خود را فشار به نرخ توقف در شهر 1 میلیون تثبیت آپارتمان.

شهردار گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز جمعه است که هیئت مدیره در طول تاریخ شده است “بیشتر متمرکز بر منافع صاحبخانه از منافع اکثریت قریب به اتفاق که مستاجر هستند.”

گزارش دیروز از هیئت مدیره با نرخ پیشنهادی برای تنظیم واحد در شهر افزایش دهد در این سال بین 2.5% و 3.5% برای یک سال اجاره و بین 3.3% و 6.75% برای دو سال اجاره. هزینه برای صاحبخانه تنظیم ساختمان های صعود 3.7% بین آوریل 2019 و مارس سال 2020 با توجه به هیئت مدیره پژوهش است.


اما افزایش هزینه برای صاحبخانه “در مقایسه با رنگ پریده” به وخیم اقتصادی برای مستاجران شهردار گفت.

“به نظر من این کاملا روشن” د Blasio گفت. “ما نیاز به یک اجاره یخ.”

این گزارش که راهنماهای هیئت مدیره تصمیم بر اجاره بها را افزایش می دهد بررسی می شود در جلسات مجازی در طول دو هفته آینده هیئت مدیره گفت. هیئت مدیره و نه اعضای منصوب شده توسط شهردار.

هیئت کوچک پشت را افزایش می دهد تحت de Blasio. تنظیم اجاره اجازه داده شد برای افزایش به طور متوسط 3.25% در طول بلومبرگ دولت. د Blasio زد برای شهردار در سال 2013 بر روی یک پلت فرم که شامل توقف را افزایش می دهد برای تنظیم آپارتمان—که او تحویل در سال 2015 و 2016. هیئت مدیره مجاز افزایش نرخ 1.25% در سال 2017 و پس از 1.5 درصد افزایش در سال 2018 و در سال گذشته است.

صاحبان ساختمان می گویند این افزایش باید تقریبا نگه داشته تا با هزینه های. آخرین اجاره دستورالعمل گزارش عامل است چگونه اموال مالک مالی ممکن است در برخورد با این بیماری همه گیر.

اجاره تثبیت انجمن و جامعه بهبود مسکن برنامه دو صاحبخانه گروه منتشر شد بیانیه مشترک پنج شنبه هشدار داد که اجاره یخ می تواند در تعمیق این شهر بحران اقتصادی است.

“این ادامه زانو حرکت تند و سریع واکنش های آن را برای صدا خوب گزش فاجعه آمیز سیاست عمومی” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “اشتباه نکنید در مورد آن: این سیستم در حال حاضر شکسته شده است و هیچ اساس منطقی. ادامه وضع موجود در مواجهه با بحران کنونی با بازی سیاست با اجاره یخ را باید جدی عواقب ناخواسته.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>