د Blasio انتقاد شدید مک کانل بیش از ورشکستگی دولت نظرات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهردار بیل د Blasio ناودان میچ مک کانل روز شنبه پس از رهبر اکثریت سنا گفت که او به نفع اجازه متحده فایل برای ورشکستگی به جای ارسال بودجه فدرال به بیمار محلی می باشد.

“هنگامی که میچ مک کانل می گوید: ما باید اجازه متحده ورشکسته اجازه دهید صادقانه در مورد آنچه که او گفت: او می خواهد ماموران پلیس به از دست دادن شغل خود. او می خواهد آتش نشانان به شکست” د Blasio در توییتر نوشت. “او می خواهد به بیمارستان های نزدیک و افراد بیمار از پرتاب در خیابان.”

هر دو de Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هستند خواستار فدرال بسته نجات با هدف شهرداری.


“بودجه دولت وابسته به آنچه دولت فدرال به ما می دهد” کومو گفت: روز شنبه طی یک کنفرانس خبری از آلبانی. “دولت است که در 15 میلیارد دلار سوراخ است.”

شهر برآورد آن می تواند از دست دادن تا 7 میلیارد دلار در درآمدهای مالیاتی در طول بحران.

مک کانل ساخته شده از این نظر در ظاهر چهارشنبه همزمان هیو هویت رادیویی نشان می دهد.

“من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی,” او گفت: “آن را ذخیره برخی از شهرستانها وجود دارد هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است.”

میزبان ذکر شده در کالیفرنیا و ایلینویز و کانکتیکات متحده بود که با توجه بیش از حد به کارکنان اتحادیه های کارگری و مک کانل گفت که او تمایلی به ادامه بدهی برای هر نجات.

“شما مطرح خودتان این مسئله مهم از آنچه متحده انجام داده اند و بسیاری از آنها را انجام داده اند خود را با حقوق بازنشستگی خود را در, برنامه,” او گفت:. “وجود دارد و نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.”

اظهارات خود را راه اندازی یک درگیری با مجلس نانسی پلوسی که گفت: در بلومبرگ تلویزیون روز شنبه یک “عمده بسته” از کمک به دولت های ایالتی و محلی خواهد بود در آینده محرک قانون در نظر گرفته شده توسط کنگره است.

مک کانل همچنین ممکن است پیدا کردن خود را در تضاد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور گفت: شنبه پس از دیدار با فرماندار نیویورک اندرو کومو است که نیاز به کمک. “و من فکر می کنم اکثر جمهوری خواهان موافق و دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و که بخشی از فاز چهار.”

مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی اشاره کرد او مسدود اضافی ایالتی و محلی کمک در آخرین بسته امداد که به تصویب سنا سهشنبه و تنظیم شده است برای رای پنج شنبه در خانه.

“من گفت: دیروز ما در حال رفتن به فشار دکمه مکث در اینجا چون من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار,” مک کانل اضافه شده است.

ایده متحده اجازه می دهد به فایل برای ورشکستگی مطرح شد و در پی رکود اقتصادی گذشته. آن را درو گسترده تحقیر از وال استریت سرمایه گذاران کارمند عمومی اتحادیه های کارگری و هر دو فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات که گفت: آن را ناآرام بازار اوراق قرضه و باعث حتی بیشتر از لحاظ مالی صدا متحده به صورت نرخ بهره بالاتر به دلیل خطر بدهی می تواند از بین برود در دادگاه.

آن را نیز از انتقاد قانونگذاران ایالات متحده از هر دو حزب در طول یک خانه جلسه که برگزار شد به بحث در مورد آن در سال 2011 بود و به سرعت کاهش یافته است.

ملی انجمن فرمانداران گفت: دولت ها و شهرداری ها باید حداقل 500 میلیارد دلار در کمک به مقابله با بحران های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مالیات بر درآمد می افتد و تقاضا برای منابع تشدید می شود.

مک کانل گفت: باید وجود داشته باشد “fulsome” بحث در میان تمام سناتور جمهوریخواه در مورد اینکه آیا و چگونه به ارسال کمک های بیشتر به دولت های ایالتی و محلی و آنچه که پول باید صرف.

خواهد شد که یکی از تمرکز برای دور بعدی مخارج محرک است که کنگره خواهد بود گرفتن و مک کانل بی میلی سیگنال های که مذاکره می تواند سخت ترین تا کنون. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه گفت که او انتظار می رود کمک به دولت های ایالتی و محلی خواهد بود بخشی از آن است.

هیچ دولت قصور در بدهی های خود را پس از رکود بزرگ و حتی پس از رکود اقتصادی گذشته تنها تعداد انگشت شماری از شهرستانها رفت و ورشکسته از دولت ها گسترده اند توانایی به افزایش مالیات.

اقتصادی فعلی انقباض ممکن است ترک متحده رو حتی بدتر از بحران مالی از آنها یک دهه پیش است که باعث رشد تماس از ملت متحده و نقل برای کنگره به ارائه کمک به کمک به آنها را به صورت مالیات از دست رفته توسط در سراسر کشور خاموش کردن. فرمانداران درخواست 500 میلیارد دلار و شهرستانها و استان ها 250 میلیارد دلار.

بازار اوراق قرضه اما به نظر نمی رسد که قیمت گذاری در حد خطر پیش فرض. در حالی که قیمت سقوط در طول یک پاچه فروش ماه گذشته آنها پس از بازگشت با بازده تقریبا مسطح برای سال.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>