شهردار بیل د Blasio می گوید او می خواهد به صاحبان کسب و کار یک شانس دوم.

این دموکرات مشترک یک شعار جدید—”آن را تعمیر نیست خوب آن را” — و اعلام کرد که دولت او را برای کمک به یک تعداد انگشت شماری از جزئی نظارتی تخلفات در یک تجمع در ویلیامزبرگ در روز پنج شنبه. او همچنین تکرار نذر از ایالت شهر آدرس اوایل این ماه که خود را سازمان می دهد به طور کلی جریمه 10 ٪ از سطح فعلی در زمان او خروج دفتر در سال 2022.

“آنچه که من باید سوال برای سال رفتن به عقب به زمانی که من یک عضو شورای عمومی و مدافع راه ما اعمال قوانین ما,” او گفت:. “و این که آیا همه قوانین ما در حال به روز و مناسب است.”


این تغییرات خاص شهردار نورد کاملا جزئی است. آزادی مطبوعات دفتر او فرستاده همزمان با این رویداد تنها به دو نمونه از اولین بار تخلفات دولت او را ببخشد: عدم حفظ این خیابان یک پا-و-یک-نیمی از محدود در مقابل یک کسب و کار “بیش از حد سر و صدا” از هوا compresser. آن را مبله فقط سه جرائم است که این شهر را صاحبان فرصت برای توبه و تعمیر: عدم حفظ مقیاس برای توزین مواد غذایی در نظر مراجعان نه افشای جزئیات layaway برنامه ها و عدم وجود نشانه نشان دادن تمام قیمت ها در یک ماشین لباسشویی.

اما د Blasio متعهد که تیم خود را بررسی و تجدید نظر در قوانین و مقررات دیگر در کنسرت با شورای شهر و صاحبان کسب و کار کوچک.

“ما بسیاری از ایده های بزرگ” او گفت:. “این مناجات منسوخ و مسخره قوانین است که هنوز هم وجود دارد بسیار روشن است و در دیگر موارد به وضوح در قانون چگونه کسی می تواند صحیح به درستی به آنها مهلت و فرصت به انجام این کار—آن چیزهایی که ما می خواهم به کار در این سال است.”

گروه های کسب و کار تحسین شهردار احساسات در حالی که بازجویی اولویت های خود را. نیویورک شهر مهمان نوازی داد که نشان دهنده این رستوران بخش استدلال کرد که عوارض و هزینه های نیروی کار نه quibbling جزئی مجازات تحمیل بیشترین بار مالی برای کارآفرینان.

“ما خوشحالیم که شهردار به رسمیت می شناسد که جریمه در کسب و کارهای کوچک باید spiraled خارج از کنترل” گفت: اندرو Rigie, مدیر اجرایی, از مهمان نوازی داد. “این است و نه حتی نزدیک به جبران بالا رفتن سرسام آور املاک و مستغلات و مالیات و هزینه های نیروی کار و دیگر دولت مقرر در شهر نیویورک است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im