د Blasio خواستار احتیاط در بازگشایی ویروس-متوقف اقتصاد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهردار بیل د Blasio خواست محتاط و مشورتی با رویکرد احیای اقتصاد هل دادن که در حال حرکت بیش از حد به سرعت می تواند ایجاد یک فرصت برای coronavirus به خروش آمده به عقب.

د Blasio که شهر کانون آمریکا COVID-19 شیوع داد و گفت: در برخی از نقاط آسیا را تجربه کرده اند تجدید حیات این ویروس پس از بازگشایی.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد که” حزب دموکرات گفت: “فاکس و دوستان” یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم کار با فرمانداران در طرح به بازگشت همه چیز به حالت عادی در سراسر کشور تا پایان این ماه یا حتی زودتر. “ما یک فرصتی به حق آن را دریافت.”


“در این مورد من خودم یک محافظه کار” د Blasio اضافه شده است. “من فکر می کنم ما باید هوشمند در مورد انجام آن در مراحل ساخت مطمئن شوید که ما می تواند تایید کند که ما در حال حاوی این بیماری بیشتر و بیشتر شدن آن را به جایی که آن را یک یا دو ماه پیش قبل از اینکه ما شروع به باز کردن بسیاری.”

د Blasio صحبت کرد و پس از این شهر در بخش بهداشت و درمان آن تجدید نظر تلفات و COVID-19 مرگ و میر در روز سه شنبه با اضافه کردن 3,778 “احتمالی” coronavirus مرگ و میر در میان افرادی که نشان داد علائم اما هرگز آزمایش ویروس. این روش جدید می آفریند شهر virus تلفات به بیش از 10 ، 000.

“اولین چیزی که به فکر می کنم در مورد واقعیت انسان از بیش از هزاران انسان ما از دست داده و خانواده ها هستند که در” د Blasio گفت. “اما پس از آن ما نیز باید به فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی برای همه ما و واقعا تشخیص محض شدت از این بیماری است.”

در اوایل مصاحبه در سی ان ان “روز نو” را د Blasio گفت: شماره های جدید نشان می دهد نیویورکی است که “ما همه رفته از طریق جهنم اینجا.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>