د Blasio خواستار ملی نام نویسی برنامه برای پزشکان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهردار بیل د Blasio به نام جمعه به صورت ملی نام نویسی برنامه برای پزشکان و پرستاران برای رسیدگی به انتظار افزایش coronavirus موارد در نیویورک و در جاهای دیگر در سراسر این کشور که در آن ویروس موارد در حال زور زدن سیستم مراقبت های بهداشتی.

“هفته آینده در شهر نیویورک در حال رفتن به بسیار دشوار هفته آینده در شهر نیویورک و دیترویت و نیواورلئان و بسیاری از جاهای دیگر” د Blasio گفت: در MSNBC را صبح جو. “و مگر نظامی به طور کامل بسیج و ما ایجاد چیزی است که ما تا به حال هرگز قبل—که نوعی از ملی نام نویسی از پرسنل پزشکی نقل مکان کرد و به فوری ترین نیاز در این کشور به طور مداوم—اگر ما ندارد که ما در حال رفتن به بیمارستان به سادگی قادر به تحمل بسیاری از مردم که می تواند نجات داد.”

د Blasio گفت: در سی ان ان که این کشور باید در یک زمان جنگ جای پای به دیدار با کروناویروس تهدید. “ما در حال مبارزه در یک جنگ علیه نامرئی دشمن است که به طور فزاینده در نظر گرفتن زندگی آمریکایی در شماره های گسترده,” او گفت:.


این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی مزمن آن می تواند باعث بیماری شدید و می تواند کشنده باشد.

مقامات بهداشت عمومی گفت: بیش از 1500 نفر در شهر نیویورک درگذشت از Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. شده اند وجود دارد که نزدیک به 50000 موارد تایید شده و بیش از 10 ، 000 بستری شدن در بیمارستان.


خانه های مراسم تشییع جنازه در نیویورک و سراسر جهان در بحران به عنوان موج تقاضا در میان همه گیر.

مدیران مراسم تشییع جنازه در حال فشرده در یک طرف توسط هولناک بیمارستان تلاش برای offload بدن و از سوی دیگر توسط این واقعیت است که گورستان و crematoriums رزرو برای حداقل یک هفته.

پت Marmo بین المللی خدمات مراسم تشییع جنازه در سانست پارک بروکلین است که مجهز به رسیدگی به 60 نفر در یک زمان. آن را مراقبت از 185 شنبه صبح.

“این یک وضعیت اضطراری” Marmo گفت. “ما نیاز به کمک.”


زمین تنیس, کالج خوابگاه و یک کشتی کروز ترمینال در میان شهر امکانات که به توان به طور موقت بیمارستان در هفته های آینده به عنوان بحران عمیق تر. مقامات نگران این که تلاش گسترده خواهد بود به اندازه کافی در ایالات متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز پنجشنبه گفت که شیوع انتظار می رود اوج بود و هنوز هم هفت تا 30 روز دور.

به گفته مقامات نیویورک نیاز 140,000 تخت بیمارستان وقتی به اوج می رسد و در مقایسه با 53,000 آن را به حال قبل از اینکه این ویروس برتر کشور است. بسیاری از بیماران به طور جدی بیمار هستند و پیش بینی شده که در نیویورک در حال آماده سازی به نوبه خود از همه آن 20,000 دائمی تخت بیمارستان به فشرده-مراقبت از آنهایی که در حالی که در تلاش برای اضافه کردن 65,000 موقت تخت برای بیماران دیگر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>