د بود Saints’ گونی استاد

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — جرالد Wayne مارتین تا به حال این نوع از حرفه ای فوتبال حرفه ای است که بسیاری از بازیکنان تنها می تواند در مورد خواب.

مارتین یک دره آلبالو بومی و جنوب غرب کنفرانس standout دفاعی lineman در دانشگاه آرکانزاس از 1985-89, بازی های برگزار شده کل نرم افزار حرفه ای با پرستاران نیواورلئان و او در آنجا ماند بیشتر صدمه رایگان.

او قرار دادن با هم یک هیولا اجرا برای پرستاران در اوایل تا اواسط دهه 1990 است که به او کمک کرد تا زمین در شماره 6 نقطه در Arkansas Democrat-Gazette‘s لیست بالا Razorbacks در جوانب مثبت.

مارتین باقی مانده آرکانزاس دارنده رکورد حرفه ای در کیسه (25.5) و تک بازی کیسه (5) و او نگه داشته تا تولید خود را در طول سال خود را در NFL.

مارتین رفت که با نام Wayne شد یک عامل اصلی در پایان دفاعی برای نیواورلئان حق رای دادن است که لذت می برد اولین پایدار اجرا از موفقیت متوسط تحت مربی جیم مرا در طول مارتین 11 سال کار حرفه ای.

او در دور اول پیش نویس NFL انتخاب در سال 1989 رفتن به نیواورلئان با 19 انتخاب کنید.

با آس linebackers مانند Neil Jackson Sam آسیاب وان جانسون و NFL بازیکن دفاعی سال Pat Swilling پیوستن به standouts مانند مارتین و رابرت Goff و فرانک وارن جلو پرستاران برنده اول خود را بدست آورد عنوان در سال 1991 در 25 فصل در NFL و مارتین سوم در لیگ.

“من نمی رفتن به ارشد کاسه” مارتین گفت: در توصیف خود را از پیش نویس داستان در واپسین افسانه تصویری منتشر شده توسط این تیم در سال 2018 است. “آنها تا به حال یک ترکیب, اما آن را به عنوان گسترده ای به عنوان آن در حال حاضر. من معنی آن را نمی تواند تا این حد در مورد چگونه فیزیکی [شما] چگونه سریع شما زد. آنها تمام است که اما آن چه می تواند شما را در این زمینه انجام دهد.”

مارتین لرزاند کردن نام از پرستاران نوابغ او پیوست و در تصویری و چگونه آنها را به کمک شکل کار خود را.

“آن دسته از بچه ها بودند در خود نخست” مارتین گفت. “هنگامی که من در اینجا آنها مانند 8 9 سال در [اتحادیه]. آنها در نخست خود را. … من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. منظورم این است که ما swarmed تیم است. ما می تواند خاموش کردن کسی. … آنها به معنای بسیار به زندگی حرفه ای من. من فقط یاد گرفتم خیلی از آنها را.”

مارتین دوام و قوام بودند نشانه برای کسانی Saints تیم که متصلب تا چهار مکان دوم را پس از اتمام در NFC غرب اغلب در پشت نیروگاه San Francisco 49ers در طول زندگی حرفه ای او.

مارتین از دست رفته تنها با یک بازی, بازی های برگزار شده در 171 بازی آغاز شده و آخرین 144 بازی متوالی خود در NFL.

“144 متوالی شروع می شود من ساخته شده است که یک رکورد برای پرستاران” مارتین گفت: در القای سخنرانی به UA Hall of Honor در سال 2004. “این چیزی است که من افتخار می کنم که زمانی که از آن زمان به بازی من همیشه آماده بود به خط.”

این 6-5, 275-کوبنده متصلب تا حرفه ای-بالا 15.5 کیسه در میان 70 پردازد در سال 1992. پس از سقوط به پنج کیسه زیر سال, مارتین هم قرار دادن چهار فصل متوالی از 10-به همراه کیسه — 10, 13, 11 و 10.5 — از 1994-1997. او به رهبری NFC با 13 کیسه در سال 1995.

مارتین به رسمیت شناخته شد با یک نرم افزار کاسه های انتخاب در سال 1994 و جمع آوری حرفه ای-بالا 88 می پردازد در سال 1996. او به رهبری پرستاران در کیسه چهار بار.

مارتین القاء شد به New Orleans Saints Hall of Fame در سال 2003 در سال اول خود را از واجد شرایط بودن چهار سال پس از بازنشستگی خود را.

“من تقریبا کاهش یافته است زمانی که تلفن من تماس بگیرید” مارتین گفته جیم بیلی از Arkansas Democrat-Gazette.

او NFL حرفه ای با 82.5 کیسه دوم در پرستاران حرفه ای لیست پشت تنها جکسون (115).

با توجه به طرفدار فوتبال مرجع وب سایت مارتین امتیاز به عنوان 10 بهترین Saints بازیکن تمام دوران در “ارزش تقریبی.” تنها مدافعان جلوتر از او هستند No. 2, Jackson, No. 5, کامرون, اردن, شماره 7 Swilling و شماره 9 میلز.

پرستاران تقریبا از دست مارتین در سال 1993 زمانی که واشنگتن ردسکینز با نزدیک شدن به او را با چهار سال ارائه برای $10.1 میلیون. پرستاران انتخاب شده برای مطابقت با ارائه در 11 ساعت ارسال قرارداد به مارتین عامل سابق آرکانزاس کارفرمایی کوین Scanlon از Stephens مدیریت ورزشی فقط قبل از مهلت.

“پس از کار کردن با او چهار سال گذشته او راست که در آن ما می خواهیم او در حال حاضر به عنوان یک بازیکن” مورا گفت: در آن زمان. “دفاعی lineman مانند وین است که حق بیمه در این کسب و کار است.”

او زیستی در پرستاران سالن از شهرت وب سایت توضیح داده شده مارتین به عنوان “کلید کم و حتی محفوظ است به عنوان یک فرد. در این زمینه او هیچ چیز به جز.”

همچنین در زیستی “به تاریخ, Wayne, مارتین است, بهترین دفاعی lineman در New Orleans Saints تاریخ است.”

مارتین به دست آورده است که تمام تیم دوم-Pro افتخارات در سال 1992 نوشته شده 596 پردازد, 13 اشتباه بهبود 12 مجبور گیر میکنه و 1 رهگیری در خود نرم افزار حرفه ای.

در آرکانزاس مارتین تا به حال یک بازی حماسی به عنوان یک مقام ارشد در برابر اوله خانم در خوک’ غربی کنفرانس قهرمانی فصل از سال 1988. او جمع آوری یک مدرسه-رکورد پنج کیسه در Razorbacks’ 21-13 nonconference پیروزی در جنگ یادبود ورزشگاه در لیتل راک.

او به رهبری Razorbacks در کیسه سه فصل شامل 13 در ارشد خود را در سال 1988.

مارتین همچنین صفوف گره خورده است برای چهارم در آرکانزاس با Jimmie واکر با 37 حرفه ای می پردازد برای از دست دادن.

مارتین دارای یک محل بر روی UA همه قرن و تیم خود را 1980s همه دهه تیم. او همچنین به هر دو آرکانزاس ورزشی سالن از شهرت و UA سالن ورزشی افتخار در سال 2004.

ورزش در 04/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>