DEAR ABBY: مادر خوانده می نویسد: قوانین برای غریبه ها با سوالات

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز ابی: من یک مادر خوانده که تا به حال بیش از سهم عادلانه من از نظرات نامناسب کارگردانی در من و فرزندان من. آنها معمولا از غریبه ها و یا آشنایان. من تا اینجا با آنها, بنابراین من فکر کردم من می خواهم به شما نوشتن در مورد آداب معاشرت برای تعامل با خوانده خانواده:

هر چند ممکن است ما ایستادگی کردن به شما فکر می کنم ما از خودمان به عنوان یک خانواده مانند هر دیگر. لطفا فراموش نکنید شروع یک گفتگو با ما است که تنها هدف از اشاره به آشکار است. به یاد داشته باشید که فرزندان من گوش.

لطفا سوال بپرسید در مقابل آنها در مورد آنها و یا تصویب خود را. نپرس خصوصی مگر اینکه شما یک دوست نزدیک. بهتر است اجازه بدهید موضوع مطرح.

لطفا فراموش نکنید همیشه در نظر من’ ، بله, آن است که به سادگی بافته و تزئین شده با دانه های زیبا. اما آیا چیز دیگری شما می توانید می گویند در مورد آنها ؟ شاید فقط یک بار ؟ و لطفا بحث در مقابل آنها در مورد چگونه باید آن را برای من به موهای خود را انجام دهد. من عاشق بافتن آن است.

لطفا همین حالا می گویند من یک سنت برای اتخاذ آنها. من تصمیم به اتخاذ چون من می خواستم هرگز به کودکان بیولوژیکی. و لطفا فراموش نمی گویند چقدر خوب است که برای من آنها را خیلی دوست دارم. چرا انتظار دارید که من نمی love my children?

لطفا نه ترحم فرزندان من است. آنها زندگی هستند به شدت دوست داشت و باید روشن آینده پیش رو است. و لطفا به من معرفی به دیگران به عنوان کسی “که به تصویب رسید و دو دختر از آفریقا است.” چون من سیاه می کند نه معنی آنها از آفریقا! من خیلی ترجیح می دهند شما به سادگی می گویند “آن دو 8 ساله دختر”.

و در آخر لطفا به یاد داشته باشید که شما و من هر دو نفر که عاشق خانواده ما است و ما باید بیشتر در شایع تر از شما ممکن است فکر می کنم. من از کالیفرنیا

عزیز آن: با تشکر از شما برای نامه. گاهی اوقات مردم به خوبی معنی به سادگی نمی فکر می کنم در مورد تاثیر خود را می تواند کلمات را زمانی که آنها شروع یک مکالمه است. من امیدوارم که خوانندگان من را به کلمات خود را به قلب چرا که آنها معتبر هستند.


DEAR ABBY: در حالی که جدا کردن عکس بعد از طلاق من از همسرم من در بر داشت برخی از عکس ها از بستگان و دوستان’ مراسم عروسی. وجود دارد هر پروتکل در مورد چه باید بکنید با آنها ؟ در برخی از موارد ازدواج (و دوستی) به پایان رسید, بنابراین من فرض کنیم من فقط باید دور از آنها درست است ؟ من خواهد شد ارسال من همسر سابق هر عکس از او و خانواده اش اما هیچ کدام که شامل خانواده من. این است راه راست را بروید ؟

ما زندگی نمی کنند در همان منطقه دیگر و خانواده های ما بودند هرگز. من علاقه مند به شنیدن آنچه که شما فکر می کنید باید انجام شود با عکس های خانوادگی که شامل من و همسر سابق و فرزندان ما. باید آنها را فقط برای کودکان? من در یک رابطه متعهد و من نمی خواهید به نگه داشتن هر گونه عکس از سابق من به هر دلیلی. آیا می توانید لطفا کمک کنید ؟ ؟ ؟ — نیاز به دانستن در نیویورک

عزیز نیاز به دانستن: قرار دادن عکس های خانوادگی به فرزندان خود و آموزش آنها را به اشتراک گذاری آنها را با سابق خود را اگر او می خواهم به آنها را داشته باشد. اگر شما هنوز هم باید یک ارتباط با دوستان و بستگان به آنها اطلاع داد که شما پیدا کردم عکس و از آنها بخواهید اگر آنها می خواهم به آنها را داشته باشد. خواهد بود که با ملاحظه چیزی که به انجام است.

نان پروفایل در 02/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>