DEAR ABBY: برخورد بیش از پول تهدید به تضعیف آشتی

Category: آرکانساس Comments: No comments

DEAR ABBY: همسر من “سینتیا” و من یک زن و شوهر میانسال است که ازدواج کرده و چهار سال است. مدت کوتاهی پس از عروسی ما او دچار سکته مغزی طی یک پیوند قلب است. پس از بازگشت از بیمارستان به خانه یک “دوست” به او گفت من در داشتن امر (من). بدون گفتن من چرا سینتیا انداخت مرا از خانه خارج و به یک کشور دور به نزدیکی خانواده اش. او تا به حال بسیاری از وسایل خود را حمل وجود دارد.

پس از من ارائه شده اثبات بی گناهی من یک سال بعد ما آشتی. چند سال از ازدواج هرج و مرج و من می دانم که من بود کامل نیست. اما من بهترین من می تواند ایستاده بود و با او در طول پزشکی مصیبت.

در حال حاضر سینتیا است گفت: من باید به پرداخت به موارد حمل و برگشت به سادگی از آنجا که من “مرد.” ابی ما تقریبا همان درآمد با توجه به حقوق بازنشستگی. ما همیشه نگه داشته ما منابع مالی جداگانه. من فکر می کنم او باید پرداخت خود را از موارد بازگشت چرا که او کسی است که حمل آنها بیش از وجود دارد بر اساس یک دروغ است. پول به خودی خود نیست و این موضوع; این اصل است. احساس می کنم مثل این است که یک سیلی. شما چه فکر می کنید ؟ — MR. NICE GUY

جناب آقای پسر خوب: شما نباید مجبور به پرداخت برای هر چیزی “از آنجا که شما مرد هستید.” شما نمی تقلب و شما نیست مسئول این واقعیت است که سینتیا overreacted و فرار راه او را.

به شما می گویند که تا به حال شما را نگه داشته و منابع مالی خود را جدا از آنجا که شما هر کدام خود را درآمد. توصیه من این است که حاضر به دستکاری خواهد شد. همسر خود را باید پرداخت به اموال او بازگشت و او فقط به عنوان پرداخت به آنها فرستاده دور و بدون تایید اینکه این داستان واقعی بود.


DEAR ABBY: زمانی که کودک بودم پدرم به من گفت: “اگر آن را برای شما نبود بچه ها وجود دارد بنابراین بسیاری از چیزهایی که مادر خود را و من می تواند داشته باشد.” آنچه من به یاد داشته باشید بیشتر شد به شدت در صدای او.

زمانی که من به اندازه کافی به کار من تا به حال کار بعد از مدرسه به طوری که من می تواند پرداخت هزینه برای خود من لباس اگر چه خانواده من نبود ضعیف است. پدر من بارها و بارها اجازه دهید من می دانم من “خوش شانس” من خارج از مدرسه برای کمک به حمایت از خانواده است. زمانی که من فارغ التحصیل از دبیرستان در 17 من بلافاصله به کار می رفت و من پرداخت می شود برای من از هیئت مدیره.

من در 18 به خارج از خانه دریافت و پرداخت برای عروسی خود من. آن را هرگز به من رخ داده است به درخواست برای کمک. هنگامی که من به پایان رسید تا طلاق گرفته, من راه من را از طریق کالج. زمانی که من فارغ التحصیل, من به پدر من رفتن به فارغ التحصیلی من به خاطر او نمی خواهم به.

من هرگز قادر به لرزش احساس است که من لازم نیست به هر چیزی و من به اندازه کافی خوب نیست. من و دیگر خواهر و برادر هستند یک ظرف غذا بیش از حد. من چگونه می توانم این لرزش احساس نمی شود شایسته است ؟ — بی ارزش در فلوریدا

عزیز بی ارزش: کودکان توسعه احساسات خود را از ارزش خود را از پدر و مادر خود را. به نظر می رسد حداقل یکی از شما از دست رفته بود در عمل از شما بودند ،

من اصلا یک گرز سحر و جادو و من نمی توانم این پیام منفی خود را پدر کاشته شده در سر خود را ناپدید می شوند. حرکت صعودی خود را تربیت شما مستقل اگر تنها از ضرورت است. این ممکن است کمک گرفتن از یک مجوز بهداشت روان حرفه ای برای ایجاد زخم از راه پدر خود را مطرح شما محو شدن.

نان پروفایل در 03/10/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>