DEAR ABBY: مرد عصبانی می شود زمانی که همسر مقاوم در برابر غذا به او میل جنسی

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز ابی: من برای ازدواج شده است 30 سال. من هنوز هم تمام وقت کار می کنند و در حال حاضر بازنشسته شد. ما تا به حال مسائل در بسیاری از ازدواج ما به طور عمده مربوط به خود را گرفتن نیست به اندازه کافی ، چند بار در هفته کافی نیست.

در گذشته او در رابطه زیادی است. او را دوست دارد به گرفتن عکس از من که او فروشگاه را بر روی تلفن خود را می خواهد من را می پوشند اغوا کننده لباس که ما بیرون رفتن و خواسته که من او ارسال تصاویر برهنه از خودم از کار. این باعث می شود من بسیار ناراحت کننده است اما او عصبانی می شود وقتی که من اصلا به بازی بازی خود را.

او به من می گوید اغلب که من هیچ سرگرم کننده است. زمانی که او عصبانی می شود او می گوید: من به اندازه کافی بیش از حد چربی به اندازه کافی هوشمند ، بله ما رفته مشاوره ازدواج در گذشته و رفته اند برای مشاوره به تنهایی.

من سعی کردم به یادگیری به مقابله با زندگی با او چون من واقعا نمی خواهید به طلاق و از بین بردن خانواده ما واحد است. ما سه فرزند رشد کرده و در گذشته او مورد آزار واقع ما تنها پسر برای عدم ورزشی بهترین بازیکن او می تواند حتی اگر او سرآمد.

من می خواهم به بازنشسته به زودی اما در حال حاضر من تعجب می کنم اگر او انتظار دارد که من به سرگرمی خود را هنگامی که من انجام دهد. او هیچ سرگرمی. آیا شما هر گونه مشاوره ؟ — بازیچه در تگزاس

عزیز بازیچه: من شگفت زده هستم شما مایل به تحمل شوهر خود را انتقاد و سوء استفاده برای طول زمان دارید. نه یک بار در نامه شما هم اشاره کردید یک صفت مثبت در انسان است. شما می خواهید به نگه داشتن با هم یک خانواده است که شوهر شما برده است.

من اولین چیز عالی از مشاوره این است: بازگشت به مشاوره! اگر شما در واقع برنامه ریزی برای زندگی کردن زندگی خود را در این راه به شما خواهد شد نیاز هر اونس از حمایت شما می توانید برای پرداخت. دوم من چیز عالی خواهد بود به صحبت کردن با یک وکیل. شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن خانواده واحد دست نخورده اما قیمت گزاف به نظر می رسد به من.


عزیز ابی: من یک دوست بسیار نزدیک, “سندی.” شنی و صحبت من در مورد همه چیز. او دچار اختلال دو قطبی, که, در بیشتر قسمت ها کنترل می شود. اما او تا به یک رکود بازار.

چند ماه پیش او به طور داوطلبانه برای شروع نگهداری از کودکان فرزند من یک شب در هفته برای چند ساعت. شنی تا به حال هرگز اولین شکایت در مورد فرزند من و یا رفتار او. او آمد برای بازدید و تخلیه در من. او گفت که او می یابد و کودک من آزار دهنده است که فرزند من یک مشکل در گوش دادن و به طور مداوم قطع و شکایت. من به طور کامل به عقب گرفته شد. ابی من هرگز دریافت شکایت در مورد رفتار کودک و در طی ماه های شنی هرگز نشان داد که چیزی اشتباه بود.

من شده اند از یک دوست به او همیشه استقبال از او در خانه و کمک به, اما من می توانم. من نمی دانم چه باید بکنید. من صدمه دیده و عصبانی است. من احساس می کنم مثل او فقط barged و توهین بچه من است. من دیگر مطمئن شوید که من می خواهم به ماندن نزدیک به او به این دلیل است. است که این ویژگی از دو قطبی اختلال است ؟ چگونه می توانم ابراز احساسات به او بدون خطر داشتن او پرواز کردن را اداره کند ؟ لطفا کمک کنید! — کلمات خشن در جنوب

عزیز کلمات خشن: نداشتن ملاقات فرزند من قصد ندارم به وزن در اینکه چه سندی گفت: یک کمی. او ممکن است شده اند انتقال چیزی که او فکر می کنید شما نیاز به دانستن.

که گفت: از آنجا که سندی پیدا می کند کودک خود را آزار دهنده او باید دیگر بچهداری برای شما. همه کودکان قطع در یک نقطه و یا دیگر. آنها همیشه رفتار کاملا. من امیدوارم که شما نمی خواهد به چه سندی گفت: شما به عنوان یک توهین شایسته از پایان یک دوستی دیرین بیش به خصوص دانستن زن نوسانات خلقی شده است و دوچرخه سواری کردن.

نان پروفایل در 03/11/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>