DEAR ABBY: مرد برگ, همسر, دختران در محدود کردن پس از تولد شام

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز ابی: من هماهنگ پرداخت هزینه 70 تولد برای من, علاج ناپذیری بیمار است. چهارده نفر دعوت شدند و هفت نفر از آنها مربوط به من تنها خواهر “کارلا.”

در طول شام شوهرش بی ادب بود به پیشخدمت و در پایان حزب بود با جیغ و فریاد در کارلا بیش نوکر بلیط پارکینگ. به عنوان آنها به سمت چپ رستوران او راندند ، او پس از آن در اتومبیل خود را و سمت چپ با خواهر و سابق (از ازدواج قبلی) ایستاده وجود دارد. آنها تا به حال به منظور rideshare به خانه.

من پیامک او بعدها به مطمئن شوید که او و من با خیال راحت وارد شد. او گفت: بله و به من گفت که او می خواهد با من صحبت کند. وقتی که من را نمی شنوند و از او, من به دنبال. دفعه بعد ما صحبت او عمل خواهم هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است! زمانی که من دنبال بحث و پرسید: چه باعث شد رفتار عجیب و غریب خود, او گفت:, “من نمی دانم چه چیزی به شما بگویم.” من گفت: “شما نمی دانید ؟” و او پاسخ داد: “من نگفتم که. من گفت: من نمی دانم چه چیزی برای گفتن به شما.”

پس از یک بحث طولانی من به او گفتم که مگر ما تا به حال برخی از اطمینان که این حادثه نمی تواند تکرار شود ما نمی خواهید برای دیدن شوهرش دوباره. او گفت: آن را نمی خواهد یک مشکل است. من او را دعوت به متعدد حوادث خانواده, و او می آید, خود ارضایی, اما در حال حاضر او سرزنش من برای “پاره شدن خانواده از هم جدا است.” چه می توانم انجام دهم در حال حاضر اگر هر چیزی ؟ – در یک ظرف غذا در کالیفرنیا

عزیز در ظروف سرباز یا مسافر: شما ظاهرا به یک مصرفکننده با یک فیوز و استعفا داد و خودش را به آن. او به من همدردی اما او باید سرزنش نیست شما برای هر یک از آن. او واقعا می تواند استفاده از برخی از کمک از یک گروه پشتیبانی برای آزار همکاران به خاطر چیزهایی که نمی خواهد بهتر شود. اگر شما ترجیح می دهند برای دیدن او وحشت از شوهر ایستاده خود زمین و اجازه نمی دهد خودتان را به guilted یا مجبور به آن است. او مدیون همه شما عذرخواهی.


عزیز ابی: من مشغول به فوق العاده شیرین و سخت کوش 30 سال است ، ما همراه و هر یک از دیگر خوشحال. مشکل این است که چگونه او می آید در سراسر به دیگران است. او بسیار مشتاق به دوستان که او باز می شود تا مقدار سرعت بیش از حد آشکار و تخلیه در مورد همه چیز مثل کار خود را از مشکلات. این باعث می شود مردم ناراحت کننده است.

او نامیده شده است و در آن چندین بار توسط افراد مختلف (برخی حتی مستقیم او را به نام “خزنده”) و او را متوقف خواهد کرد در حالی که برای. اما او می افتد به همان الگوی دفعه بعد او با کسی جدید. این تمام چیزی است که بدتر ساخته شده توسط خود اضطراب; هنگامی که کسی تماس او را در این رفتار او تجربه های فلج کننده حملات هراس. آنها باعث او را به عذر خواهی فراوان است که تنها به تشدید مشکل است.

او حاضر به دنبال درمان و یا درمان برای اضطراب خود. من در از دست دادن در مورد چگونه به او کمک کند به غیر از گوش دادن به مشکلات خود و ارائه پشتیبانی از زمانی که من می توانم. باید چه کار کنم ؟ — به چالش کشیده نامزد

عزیز نامزد: نامزد خود را ممکن است مرد بزرگ اما مگر اینکه شما می خواهید به صرف زندگی خود را با یک شریک که حاضر به دریافت کمک در مشکلات عاطفی و به نظر نمی رسد به یادگیری از اشتباهات خود را ممکن است زمان به عقب برگردد و ارزیابی مجدد این رابطه است. بسیار به عنوان شما می خواهم شما می توانید ثابت نیست چه چیزی اشتباه است با او. تنها او می تواند انجام این کار است. اگر شما با او ازدواج شانس هستند شما باد به عنوان اجتماعی جدا شده به عنوان او است. چه شرم آور است.

نان پروفایل در 03/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>