DEAR ABBY: مرد نزدیکی به مادر قرار می دهد فاصله در رابطه

Category: آرکانساس Comments: No comments

DEAR ABBY: دوست پسر من است 31 و هنوز هم می رود به خانه مادرش و صرف شب حتی اگر ما زندگی می کنند کمتر از 15 دقیقه فاصله دارد. او می داند که آن ناراحتی من هنوز هر بار که او می پرسد او را به صرف شب او می رود. او در سمت چپ ما کودکان در خانه به تنهایی در حالی که من یک شبه به دلیل آن تولد او بود.

رابطه اش با مادرش است که بخش بزرگی از چرا ما نیست و این واقعیت است که او همچنان به صرف شب وجود دارد که منجر به دعوا. آیا این عادی است یا نه ؟ — تغذیه در اوهایو

عزیز تغذیه: که دوست پسر خود را ترک جزئی در کودکان به تنهایی و بدون نظارت در حالی که او خرج می کند و شب را با مادر خود — تولد و یا نه — غیر معمول است. آن شده اند که بیشتر منطقی برای او به دعوت مادر خود را به خانه خود را برای جشن به مناسبت.

که گفت: شما نمی توانید کنترل آنچه که دوست پسر خود را می کند. من گمان وجود دارد خیلی بیشتر اشتباه با رابطه خود را از این واقعیت است که او نه از لحاظ عاطفی جدا از مادر خود. شما دو می تواند به نفع از زوج مشاوره برای مرتب کردن نه تنها رابطه خود را با مادر خود, بلکه رابطه خود را با هر یک از دیگر. اگر او نمی خواهد رفتن به تنهایی به وضوح در مورد نحوه ادامه با آینده خود را.


عزیز ابی: من یک دوست خوب است که یک frustratingly عادت بد است. هر سال او باعث می شود یک نقطه از ذکر او آینده تولد حداقل دو بار در هفته شروع حدود چهار ماه قبل از روز. آن است که هرگز از ذکر بقیه سال.

اگر من می خواهم به کسی که خرید یک هدیه تولد من تلاش برای پیدا کردن زمانی که روز های خاص خود است و عمل درآمده است. اگر من نمی خواهید برای ارائه یک هدیه است پس از آن هیچ مقدار آزار دهنده خواهد گناه من به آن است. من نمی خواهم برای پایان دادن به دوستی چون او غیر این صورت فرد خوب و یک دوست خوب اما خسته شدم از آزار دهنده. هر گونه پیشنهادات در مورد چگونه به سنجیده اما به طور موثر مقابله با این کار ؟ — NAGGED در فلوریدا

عزیز NAGGED: دفعه بعد دوست شما شروع می شود تا پاسخ گفت: “شما در حال حاضر به من گفت.” زمانی که او آن را برای بار سوم می گویند “شما می دانید این است که پیر. به نظر می رسد مانند شما در حال خواهان یک هدیه است.” سپس به او بگویید که اگر او آن را نگه می دارد تا شما را نمی خواهد به خرید یک. من شرط می بندم آن را با این نسخهها کار!


DEAR ABBY: گاهی اوقات زمانی که دوست پسر من و من بیرون رفتن با یکی دیگر از زن و شوهر و من صحبت کردن در او ناگهان می گوید: “من هرگز یک کلمه در” یا “هر کسی می تواند دیگری صحبت کنید؟” ابی اگر من صحبت نمی کند او فقط نشسته وجود دارد مانند یک توده در ورود به سیستم. آن را شرم آور و من باید از او پرسید می گویند که در مقابل افراد دیگر. چگونه باید به من پاسخ هنگامی که او باعث می شود اظهارات بی رحمانه در مقابل افراد دیگر ؟ — سکوت بی دست و پا در نیویورک

عزیز بی دست و پا: این است آنچه دوست پسر خود می گوید درست است ؟ یا آن که او مشکل ساخت اجتماعی گفتگو ؟ در صورتی که مورد, شاید شما باید بیشتر از تلاش برای جلب “توده” به گفتگو. اگر درست نیست پس از آن چه او انجام می دهند ممکن است تلاش برای به نظر می رسد غالب شریک زندگی خود را در ارتباط است.

هنگامی که آن را دوباره اتفاق می افتد — و من شرط بندی آن را — پاسخ شما باید “Ouch. که مضر بود و شرم آور است. اگر شما یک شکایت در مورد رفتار من لطفا ملاحظه شود و آن را به بخش خصوصی است.”

نان پروفایل در 04/02/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>