DEAR ABBY: مرد و مرگ ناگهانی همراه با وحی تکان دهنده

Category: آرکانساس Comments: No comments

DEAR ABBY: یک زمان کوتاه پیش من با تجربه وحشتناک از دست دادن. من به خانه آمد از کار یک شب و یافت “مارتین” دوست پسر من تقریبا 17 سال مرده در پایین پله ها. من بعدا متوجه او شده بود ،

من تو را دیدم هرگز مارتین قبل از نوشیدن. او آن را بسیار به ندرت. او هیچوقت به میله و او هرگز نوشیدن و رانندگی. او را یک دوست نزدیک که دیدار او در مناسبت و آنها را به نوشیدن آبجو با هم.

ابی من احساس می کنم فریب و خیانت در بالای وحشتناک غم و اندوه من نمی توانم به نظر می رسد برای غلبه بر. مارتین می دانستم که چه احساسی در مورد نوشیدن چون من قبلا ازدواج به یک الکلی برای 19 سال است. چگونه می توانم گذشته این ؟ — زخمی در پنسیلوانیا

عزیز زخمی: لطفا من را قبول عمیق ترین همدردی نه تنها برای از دست دادن خود را, اما به شیوه ای که در آن شما خود را پیدا ، آن را به حال شده است به عنوان یک شوک است.

شما کاملا خاص مرگ او مربوط به الکل? بود وجود دارد یک کالبد شکافی? مردم شناخته شده است به سکته مغزی رنج می برند و یا عظیم حملات قلبی که می توانید آنها را به طور ناگهانی و اگر مارتین بود روی پله ها چیزی شبیه به آن می تواند باعث سقوط خود را به جای واقعیت او الکل در سیستم خود را.

یک راه برای حرکت گذشته خود را به خشم و ناامیدی خواهد بود به نگاه بیشتر به آنچه اتفاق افتاده اگر که امکان پذیر است و اگر علت مرگ چیزی است که شما گمان او را ببخش. حلق آویز بر روی خشم و تلخی برای شما سالم است.


عزیز ابی: من و همسرم برای ازدواج شده است 4 1/2 سال است. بسیاری از آنها خوب نبوده است. هنگامی که ما اختلاف نظر او با من تماس نام و پس از آن به من می دهد که درمان سکوت, گاهی اوقات برای چند هفته در یک زمان. ما سعی مشاوره. آن را در ابتدا مفید اما او حاضر به رفتن دیگر گفت: “آن کار نمی کند.” (ما رفت و سه ساعت جلسه است.)

من به دام افتاده از نظر مالی چون من نمی تواند استطاعت وام مسکن ما به تنهایی (او را تهدید می کند من از نظر مالی زمانی که ما استدلال می کنند با کمک خود توافق به اشتراک گذاری به خانواده ما حساب). من اصلا به معنی حرکت کردن در حالی که هنوز پرداخت سهم من از وام مسکن. من سه, سگ, پس اجاره عملا غیر ممکن است. من از دست داد و من نمی دانم چه باید بکنید. من نمی توانم ادامه زندگی در سکوت کنه. کمک! — بدبختی در فلوریدا

عزیز بدبخت: یک ازدواج خوب است مثل آسمان; یک بد است مثل زندگی با یک واقعا ناخوشایند از همبندان. انتخاب کنید تا گوشی شروع به مصاحبه با وکلای طلاق و به آنها بگویید که همه چیز شما را به من گفت. من فکر می کنم شما خواهد بود غافلگیر شده است که شما لازم نیست که برای ازدواج باقی می ماند. در نظر گرفتن فروش خانه. که در راه شما ممکن است باد تا با چیزی. اگر شما قادر به پیدا کردن خانه برای سگ خود را, تماس با حیوان خانگی گروه های نجات در منطقه شما و این وضعیت را توضیح دهد.

شما اشاره نمی کند که آیا شما خانواده شما ممکن است قادر به ماندن تا زمانی که شما از نظر مالی پایدار اما آیا آنها می توانند به جای شما یا نه اجازه دهید آنها را می دانم آنچه شما شده اند رفتن را از طریق. تمام زندگی یک تجربه یادگیری است و وجود زندگی پس از بستن این ناراضی فصل.

نان پروفایل در 03/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>