DEAR ABBY: پزشکی شکست باعث می شود انسان به قطع روابط با دوست دختر

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز ابی: من تا به حال یک پسر برای دو سال تا چند روز پیش. او 40 ساله بی قید جنده (از یک تصادف رانندگی طولانی قبل از من او را ملاقات نمود) و من بی قید 36-سال-پیر زن با دو بچه از ازدواج قبلی است.

ما تا به حال یک اتصال مشابه چشم انداز در زندگی بود و همان منافع در تقریبا همه چیز. او را ستایش ، ما همه را به یک فیلم و هر از چند گاهی یا به شام اما بیشتر ما خواهد ماند و بازی بازی ها و یا تماشای تلویزیون و زمانی که ما صرف زمان با هم.

من اولین دختر به طوری که او به مفهوم داشتن کسی که دوست دارم او در وجود هر عیب کوچک او (که تعداد بسیار کمی). من به او گفتم در بسیاری از مواقع که هر چه بود اشتباه من رفتن به چوب توسط سمت خود را.

به تازگی او تا به حال یک مشکل پزشکی با چند ulcerated زخم. این گاهی اوقات اتفاق می افتد به paraplegics. متاسفانه دکتر گفت که او نیاز به ترک آپارتمان خود را به طور موقت و رفتن به یک مرکز پرستاری به round-the-clock مراقبت. چند ماه گذشت با مقدار زیادی از بازدید از دوستان و خانواده و به من و دختران من. (او همیشه در معرفی ما به عنوان خانواده خود را.)

دکتر در حال حاضر می گوید که او ممکن است نیاز به اقامت وجود دارد برای یک سال و من می دانم که او بلافاصله افسرده. او به من ارسال متن گفت او فکر می کند ما فقط باید بود و او نمی خواهید یک یادآوری از آنچه که او نمی تواند انجام دهد دیگر. من احساس می کنم مثل این او نیست که او را به پرش به راش نتیجه گیری به دلیل استرس است. من نمی خواهم برای پایان دادن به رابطه. من مایل به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو و از طریق این سرعت دست انداز با هم.

او نمی خواهد جواب من تماس و یا متون و من در از دست دادن در مورد آنچه که من باید انجام بعدی. من می خواهم به نگه داشتن او را به شدت. درد دل من هر روز نگران کننده در مورد این. او ممکن است از دست دادن یک سال از آزادی اما من از دست دادن یک مادام العمر همراه است. — قلب سنگین در پنسیلوانیا

عزیز سنگین قلب: واقعا شما هیچ چاره ای اما به دنبال این مرد منجر شود بنابراین انجام به عنوان او خواسته است. به یاد داشته باشید شما وعده داده شده به حمایت از او بدون توجه به آنچه. موافق به “فقط دوستان” اگر چه آن را آسان نخواهد بود اگر او می خواهد به ماندن در انفرادی. در ضمن باقی ماندن به عنوان فعال با دیگر دوستان به عنوان شما می توانید. بالاتر از همه, اجازه نمی دهد خود را برای تبدیل شدن به اجتماعی جدا شده چرا که او انتخاب کرده است به منزوی کردن خود است.


DEAR ABBY: دختر من “فرانسیس” در حال حاضر تقاضا برای تحصیلات تکمیلی و آشنایی که با این نسخهها کار در فضولات انسانی مدیریت. او زندگی در خوابگاه در مدرسه. برادر او “هری” بود که در یک مهمانی به تازگی و یک بانوی جوان به او گفتم “مدفوع تلمبه زن” شده است در تلاش برای گرفتن برخی از زمان به تنهایی با او. من احساس می کنم من باید بگویم فرانسیس که او مرد است در پرسه زدن. آنها شده اند دوستیابی پس از فرانسیس 16 ساله بود و من همیشه فکر می کردم او می تواند بهتر انجام دهید. باید ما بگویید ؟ — نگه داشتن بینی من در اوهایو

عزیز برگزاری: نه هری باید بگویم که خواهر خود را در مورد شخص او در حزب و دقیقا آنچه که او گفته بود. که از برادرش آن را صدا کمتر مانند “من به شما گفته.” به نظر شما که فرانسیس “می تواند بهتر انجام دهید” اگر شما با اشاره به پسر, انتخاب رشته, آگاه باشید که مردم در مدیریت پسماند می توانید یک زندگی بسیار خوب انجام یک کار بسیار مهم است.

نان پروفایل در 03/30/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>